Kripto Paralar

Ethereum Mucidi Vitalik Buterin Artık Bu Göğüs Coin’e Sahip

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, artık resmi olarak 100.000 adet Dogs of Elon tokenına (DOE) sahip. Bu, meme coin ekibin kısa süre önce bu tokenları Buterin’in ENS adresine – vitalik.eth -göndermesiyle gerçekleşti.

Ethereum kurucusunun cüzdanına DOE gönderildi

Buterin’in adresine token göndermek, kripto projelerinin ilgi odağı olması için yeni bir yol gibi görünüyor. Vitalik Buterin kriptonun en büyük isimlerinden biri olduğundan, kripto paraya sahip olması kripto topluluğuna güçlü bir mesaj gönderiyor.

Dogs of Elon (DOE) projesi geçen hafta lansmanından bu yana hızlı bir ivme kazanıyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para projesi, Poloniex ve Gate.io gibi popüler kripto borsalarında listelendi. Ayrıca, Dogs of Elon (DOE) şu anda halka açık olan ve devam eden bir airdrop gerçekleştiriyor. 1,3 milyondan fazla kullanıcı, kripto projesine gerçek bir ilgi olduğunu gösteren airdrop’a katıldı.

Dogs of Elon, bir CryptoPunks alternatifi yaratarak, çok beklenen NFT oyununa da girmiş oldu. Dogs of Elon NFT koleksiyonu şu anda Ethereum tabanlı NFT pazar yeri Opensea.io’da mevcut. Bir dizi kullanıcı yakın zamanda bu NFT koleksiyonunun ticaretini yaptı. OpenSea’deki verilere göre, şimdiye kadar yaklaşık 150 ETH (700 bin dolar) değerinde DOE NFT işlem gördü. İlginç bir şekilde, Dogs of Elon projesi de kullanıcılarına yüksek staking ödülleri sunuyor. Yazım sırasında DOE, yüzde 30’luk bir artış ile 0.44 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu