Kripto Paralar

Fiyat Fırladı: Coinbase Durmuyor ve Bir Altcoin Daha Listeliyor!

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, ana platformuna yeni bir altcoin ekliyor. Borsa Bounce (AUCTION)’u platformunda listeliyor. Bu haberin etkisiyle altcoin fiyatı fırladı ve yüzde 40’lık bir artış elde etti. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase yeni bir altcoin listeliyor: Bounce (AUCTION)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, ana platformuna yeni bir altcoin ekliyor. Borsa Bounce (AUCTION)’u listeleyeceğini şu açıklama ile duyurdu:

Bugünden itibaren Bounce (AUCTION) Coinbase.com’da ve Coinbase Android ve iOS uygulamalarında mevcuttur. Coinbase müşterileri artık, coini gönderebilir ve ticaretini yapabilir. Bu varlıklar için alım satım da Coinbase Pro’da desteklenmektedir.

Listeleme haberinin etkisiyle altcoin fiyatı fırladı ve yüzde 40’lık bir artış elde etti. Yazım sırasında Bounce (AUCTION)’daki artış eğilimi devam ediyor.

Kripto para projesi Bounce (AUCTION) nedir?

Bounce (AUCTION), token ve NFT satışları için merkezi olmayan bir açık artırma protokolü olan Bounce’a güç veren bir Ethereum tokenidir. AUCTION, protokoldeki teşvikleri destekler, sahipler için faydalar ve yönetim hakları sağlar ve sertifikalı listeler için ödeme yapmak için kullanılır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu