Kripto Paralar

Fiyat İnanılmaz Uçtu: Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Assemble Protocol (ASM)’ü platformuna ekliyor. Listeleme duyurusu ile altcoin fiyatı adeta uçtu ve yüzde 180 oranında artış yaşadı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase Pro, yeni bir altcoin listeliyor: Assemble Protocol (ASM)!

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Assemble Protocol (ASM)’ü platformuna ekleyeceğini şu açıklama ile duyurdu:

20 Ekim Çarşamba gününden itibaren, ASM’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. İşlem, likidite koşullarının karşılanması durumunda 21 Ekim Perşembe günü veya sonrasında başlayacak. Platformda yeterli miktarda ASM arzı sağlandığında, ASM-USD ve ASM-USDT sipariş defterlerimizde alım satım işlemleri, yalnızca post, yalnızca limit ve tam alım satım olmak üzere üç aşamada başlayacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre için bir durumda tutabilir veya İşlem Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz. Her sipariş defteri aşamalardan geçerken Coinbase Pro Twitter hesabımızdan tweetler yayınlayacağız.

Listeleme duyurusu ile altcoin fiyatı adeta uçtu. Kripto para yüzde 180 oranında artış yaşadı. Yazım sırasında Assemble Protocol (ASM)’deki artış eğilimi devam ediyor.

Kripto para projesi Assemble Protocol (ASM) nedir?

Assemble Protocol (ASM), kullanıcıların ve trader’ların ödül puanlarını toplayabileceği, yönetebileceği ve harcayabileceği bir platform olan Assemble’a güç veren bir Ethereum tokenidir. Assemble’da, sağlayıcılar ve perakendeciler, ASM için indirimler gibi avantajlar sağlayan özel etkinlikler veya promosyonlar düzenleyebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu