Kripto Paralar

Fiyat Roketledi: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa BENQI’yi (QI) platformuna ekleyeceğini duyurdu. Listeleme haberiyle altcoin fiyatı adeta uçtu gitti. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor: BENQI (QI)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa BENQI’yi (QI) platformuna ekleyeceğini açıkladı. Borsa konuya yönelik şu duyuruda bulundu:

Binance, BENQI’yi (QI) listeleyecek ve 11.15.2021 tarihinde QI/BTC, QI/BNB, QI/BUSD ve QI/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak QI borsaya yatırmaya başlayabilir. QI için para çekme işlemleri 16.15.2021 tarihinde açılacak. Binance yalnızca QI AVAX C-Chain token yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecek. Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilir. QI Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır.

Listeleme haberiyle kripto para fırladı!

Listeleme haberiyle kripto para fiyatı adeta uçtu gitti. Yazım sırasında BENQI (QI), yüzde 45’in üzerinde artışla işlem görüyor. BENQI (QI) 83 milyon dolarlık piyasa değeriyle 519. Sırada yer alıyor. Şu anda 0,15 dolarlık fiyatla alınıp satılıyor.

BENQI (QI) nedir?

BENQI, Avalanche üzerine kurulmuş bir borç verme ve borç alma protokolüdür. QI, kullanıcıların ağ yönetimine katılmalarını, likidite sağlama ve stake etme karşılığında ödüller kazanmalarını sağlayan protokolün yönetim tokenidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu