Kripto Paralar

Fiyatlar Pik Yaptı: Coinbase, 5 Yeni Altcoin Listeliyor!

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase’in profesyonel yatırımcılar için oluşturulmuş bölümü olan Coinbase Pro, 5 yeni altcoin listeliyor. Borsa ALCX, ENS, GALA, MUSD ve POWR’yi platformuna ekliyor. Listeleme haberiyle altcoin fiyatları adeta uçtu. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase Pro, 5 yeni altcoin listeliyor! Fiyatlar sert yükseldi

Popüler Bitcoin borsası Coinbase Pro, 5 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu önemli açıklamalarda bulundu:

15 Kasım Pazartesi gününden itibaren ALCX, ENS, GALA, MUSD ve POWR’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. İşlem, likidite koşullarının karşılanması durumunda 16 Kasım Salı günü veya sonrasında başlayacak. Her sipariş defteri aşamalardan geçerken Coinbase Pro Twitter hesabımızdan tweetler yayınlayacağız.

Listeleme haberiyle altcoin fiyatları adeta uçtu. Alchemix (ALCX) yüzde 15 oranında bir yükseliş yaşadı. Ethereum Name Service (ENS) yüzde 18 oranında bir yükseliş yaşadı. Gala (GALA) yüzde 30 oranında bir yükseliş yaşadı. mStable USD (MUSD) yüzde 2,5 oranında bir yükseliş yaşadı. Power Ledger (POWR) yüzde 100 oranında bir yükseliş yaşadı.

Coinbase’in listelediği ALCX, ENS, GALA, MUSD ve POWR nedir?

Alchemix (ALCX), kullanıcıların teminat tarafından oluşturulan getiriyi kullanarak otomatik olarak ödenen teminat destekli kredileri açmasını sağlayan bir protokol olan Alchemix Finance’i yöneten bir Ethereum tokenidir. ALCX, protokoldeki değişiklikleri önermek ve oylamak için kullanılabilir.

Ethereum Name Service (ENS), insan tarafından okunabilen kripto adresleri ve merkezi olmayan alan adları için bir protokol olan Ethereum Name Service’i yöneten bir Ethereum tokenidir. ENS, protokolde yapılacak değişiklikleri önermek ve oylamak için kullanılacak.

Gala (GALA), Blockchain oyunları için bir platform olan Gala Games’e güç veren bir Ethereum tokenidir. GALA, Gala Games katılımcıları arasındaki değişim aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

mStable USD (MUSD), Ethereum üzerinde çalışan ve 1,00 ABD Doları değerini korumaya çalışan merkezi olmayan bir sabit paradır. Merkezi sabit paraların aksine, MUSD bir banka hesabında ABD doları ile desteklenmez. Bunun yerine, mStable protokolünde teminat olarak yatırılan bir dizi başka stablecoin tarafından destekleniyor.

Power Ledger (POWR), eşler arası enerji ticaretini etkinleştirmeyi amaçlayan Powerledger platformuna güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. POWR, Powerledger’a katılmak için gereklidir ve enerji ticareti, temiz enerji takibi ve doğrulama dahil olmak üzere çeşitli ürünlerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu