BankacılıkKrediler

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi

Garanti borç kapatma kredisi, Garanti borç transfer kredisi. Geçtiğimiz günlerde yasada onaylanan  ve birçok insanın  ilgisini çeken borç kapatma kredisi artık resmen hizmete girdi.Garanti bankasının duyurduğu bu kredi hizmeti gerekli şartları sağlayan herkesin borç kapatma kredisinden rahatlıkla faydalanabileceği açıklandı.

Peki Garanti Bankası borç kapatma kredisi hizmetinden kimler yararlanabilir ve borç kapatma kredisi başvurusu için gerekli evraklar nelerdir  bu makalemizde bunları sizler ile paylaşacağız.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Diğer bankalarda oluşan kredi ve kredi kartları borçlarınızı çok daha uygun faizler ile garanti bankasına taşıyabilirsiniz.Borç kapatma kredisi adı altında birleşen bu borç transfer kredisi tüm kredilerinizi tek bir ortak noktadan yönetmenizi sağlayacak.

Aynı zamanda birçok banka kampanyalar oluşturarak uygun faizler ile size bu kredi hizmetini sunmakta.

Garanti bankası borç kapatma kredisi kısas süre önce Garanti tarafından duyurulmuş bir kredi kampanyasıdır. Size diğer bankalardan çok daha avantajlı faiz oranları ile bu hizmeti size sağlamakta.Kampanyalı faiz oranlarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Şartları

Eğer sizlerde borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız bazı istenilen şartları karşılamanız gerekmektedir.Sizler için banka ile görüşerek Garanti borç kapatma kredisi istenilen şartları öğrendik.Öncelikle kara listede olmamanız gerekiyor.

Bu sayede kredi alma hakkınız olacaktır.Ayrıca üzerinizde uzun zamandır ödenmemiş bir borcunuzun olması gerekmektedir.Kredi notunuzun yüksek olması da bu süreci etkileyen faktörlerden biridir.Eğer kredi puanınızın kaç olduğunu bilmiyorsanız Kredi Notu Öğrenme başlığına tıklayarak nasıl öğreneceğiniz ve nasıl yükseltebileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası birleştirme kredisi faiz oranları birçok kişi tarafından merak ediliyor.Yine garanti bankası ile görüşerek fikir edinebilmeniz için ortalama faiz oranlarını aşağıda listeledik.Bu faiz oranları kesin değildir ve kredi miktarınıza ve vade sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

24 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.15 48 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.18 60 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.125 24 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.17 48 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.22 60 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.128

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisinden Kimler Yararlanabilir

Yanlızca garanti bankası dışındaki bankalardaki kredileriniz için bu hizmeti kullanabilirsiniz.Yukarıda da belirttiğimiz gibi eğer gereken şartları karşılıyorsanız garanti bankası borç kapatma kredisi ile faydalanabilirsiniz.Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.Sigortanızın ödeniyor olması gerekmektedir.Eğer sigortanız yok ise çalıştığınız firma ile görüşerek sigortanızın yatmasını isteyebilirsiniz.

Sigortanızın olup olmadığını bilmiyorsanız e-devlet aracılığı ile sigorta döküm özetini kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Başvuru için garanti bankası müşteri hizmetlerini arayarak  veya garanti bankası şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.Garanti borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istediğinizi belirterek hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kolayca başvuru yapabileceğiniz kanallar başlıca aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankası Şubeleri Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Genellikle birkaç iş günü içerisinde sonuçlanır.Eğer daha hızlı sonuçlanmasını istiyorsanız banka hesabınızın bulunduğu garanti bankası şubesi ile iletişime geçerek ve başvuru buradan yaparak işlemleri hızlandırabilirsiniz.Kredi hizmetlerinde çalıştığınız ana merkez şubelerinizden taleplerde bulunmak her zaman işlemlerinizin daha hızlı sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Gerekli Evraklar

Bu kredi hizmeti için ihtiyacınız olacak bazı belgeler mevcuttur.Bunlar maaş bodronuz , sigorta döküm özetiniz ve diğer bankalardaki kredili ürün özetlerinizdir.Bunları kolayca bulabilirsiniz.

Diğer bankalardaki kredi özetleriniz bankalardan mail yolu ile talep edebilirsiniz.Gelir belgesi yani bodronuzu ise çalıştığınız firmadan alabilirsiniz.Sigorta hesap dökümünüzü ise e-devlet aracılığı ile alabilirsiniz.

Maaş Bodrosu Sigorta döküm özeti Diğer bankalardaki kredili ürünlerinizin özeti Kredi kartlarınızın hesap özeti

Bir üstte sizler için ihtiyacınız olabilecek belgeler ve garanti bankası borç kapatma kredisi için gerekli evrakları listeledik.Diğer bankaların borç kapatma kredileri için sitemizdeki diğer sayfalara göz atabilir ve daha avantajlı kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu