Kripto Paralar

Genesis: Kurumsal Para Bu Altcoin’lere Park Ediliyor!

Ünlü şirket Genesis, kurumsal yatırımcıların davranışlarını analiz etti. Genesis, kurumsal yatırımcıların tek bir altcoin sektörüne geçmeye başladığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Genesis: Kurumsal yatırımcılar tek bir altcoin sektörüne geçmeye başladı!

Genesis, yeni raporunu yayınladı. Şirket, kurumsal müşterileri merkezi olmayan finans projeleriyle uğraşırken, firmanın üçüncü çeyrekte lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) daha fazla talep gördüğünü söyledi.

Genesis’e göre, Ethereum üçüncü çeyrekte kredi defterinin %32’sini oluşturdu ve bu %106’lık bir artışı temsil ediyor. Genesis, Ethereum’un yanı sıra ABD dolarına olan talebin de son çeyrekte arttığını ekliyor. Genesis konuya yönelik şunları söyledi:

BTC, ETH ve USD şu anda kredi portföyümüzün neredeyse üçte biri. Bu, BTC bazındaki fırsatların daha az çekici olduğu anlamına gelebilir.

Genesis: Üçüncü çeyrekte katman-1 projelerine olan piyasa ilgisi arttı!

Genesis ayrıca, üçüncü çeyrekte katman-1 projelerine olan piyasa ilgisinin de arttığını belirtiyor. Genesis konuya yönelik şunları söyledi:

1. katmanlar işlem hızı ve güvenlik konusunda rekabet ederken, teşvik programları zincirler arası faaliyet fırtınasını katalize ederek ETH’nin (Ethereum) pazar payında Solana (SOL), Terra (LUNA), AVAX ve Fantom (FTM) dahil katman-1’ler lehine bir azalmaya yol açtı.

Bitcoin’e gelince Genesis, BTC’nin firmanın genel portföyündeki ağırlığının 3. çeyrekte düştüğünü belirtiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu