Kripto Paralar

Gizemli Analist, Büyük Patlamaya Hazır 3 Altcoin’i Duyurdu!

Popüler bir kripto analisti, üç büyük altcoin için bazı büyük fiyat tahminlerinin haritasını çıkarıyor.

Bitcoin 5.000 dolar çekildi! Sırada hangi altcoin’ler var?

Inmortal lakaplı Twitter analisti, kripto piyasasının genel olarak yükselişini sürdürebilmesi için Bitcoin’in (BTC) şimdi 61.000 doların üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Bu olursa, analiste göre önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un yaklaşık 4.110 dolar fiyatından Kasım ortasına kadar 6.300 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Inmortal, bunun için aşağıdaki teknik grafiği paylaştı.

Sıradaki altcoin projesi Cosmos (ATOM)

Analistin radarındaki bir sonraki altcoin projesi, Blockchain birlikte çalışabilirlik platformu Cosmos’un yerel kripto para birimi ATOM oluyor. Inmortal, ATOM’un “birikmeye değer” olduğuna ve bir konsolidasyon anında göründüğüne inanıyor.

ATOM fiyatının, Bitcoin’e karşı yaklaşık 0.00063 BTC’deki (39.92 dolar) direncin destek için değişeceğini ve 0.00094 BTC’ye (59.56 dolar) bir ralliyi tetikleyeceğini düşündüğü gelecek ayın başına kadar yatay bir eğilim göstereceğini tahmin ediyor.

FTX Token (FTT) da Inmortal’ın radarında

Inmortal ayrıca, kripto borsası FTX’in hizmet token’i olan FTX Token’ın (FTT) fiyatında önemli bir artış arıyor. Trader, FTT için birikim süresinin zaten bittiğini söylüyor. Kripto paranın muhtemelen mevcut seviyelerden yaklaşık 65.00 dolardan 10 Kasım’a kadar en az 100 dolar işaretine yükseleceğini tahmin ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu