Kripto Paralar

Göğüs Coin Floki Inu’dan Büyük İştirak: FLOKI Fırladı!

En popüler Hint futbol kulüplerinden biriyle işbirliği yaptıktan kısa bir süre sonra, Floki Inu’nun (FLOKI) arkasındaki ekip, İspanyol Cadiz ile bir ortaklık duyurdu. Ortak girişim sonucu Cadiz’in formasında Floki Inu logosuna yer verilecek. İşte detaylar…

FLOKI, yeni ortaklık duyurusunda bulundu

Bu yıl popülaritesi hızla artan meme coin çılgınlığı, sayısız Dogecoin klonunun yaratılmasına yol açtı. Birçoğu aylar önce gün yüzüne çıktığı için farklı stratejilerle ilerliyorlar. Adını Elon Musk’ın yeni köpeğinden alan Floki Inu projesinin arkasındaki ekip, spor takımlarıyla ortaklıklar kurmaya başladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere meme coin, Hindistan’da en çok desteklenen futbol kulübü olan Kerala Blasters (The Blasters) ile işbirliği yaptığını duyurdu. Anlaşmaya göre, meme tokenının logosu ve web sitesi takımın formasının sağ kolunda görünecek ve marka, kulübün tüm iç saha maçlarında gösterilecek.

Floki Inu şimdi batıya yöneldi ve şu anda ülkenin en önemli bölümü olan La Liga’da yarışan 100 yıldan uzun bir süre önce kurulmuş bir İspanyol takımı olan Cadiz Club de Futbol ile ortaklık kurdu. The Blasters’ın ortaklığına benzer şekilde, Cadiz ile yapılan anlaşma meme coin’in, takımın forma sponsoru olduğu anlamına geliyor. Ek olarak, meme tokenının logosu, “diğer hayran odaklı promosyon öğeleriyle birlikte” ev sahipliği yapılan tüm maçlarda LED monitörlerde görünecek. Son duyuruların etkisiyle coin, yüzde 26.23’ün üzerinde değer kazanmış durumda. Coin, bir günlük zaman diliminde 0.0001849 dolardan 0.0002334 dolara yükseldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu