Kripto Paralar

Hollywood Yıldızının Oğlu, Bu Altcoin’i Seçti: Gizemli Tweet!

“İkon” yazar, rapçi, Hollywood aktörü ve mega yıldız Will Smith’in oğlu Jaden Smith, “Web3” yayınının ardından kısa bir süre sonra gizemli bir altcoin tweet’i yayınladı.

İki altcoin paylaşımının amacı açıklanmadı

Jaden Smith, “Web3” tweet’i ardından “ETH” paylaşımıyla gündeme geldi. Gizlemli tweet’lerin amacı bilinmiyor, ancak büyük olasılıkla iki Blockchain endüstrinin artan popülaritesine bağlanıyor. Daha önce, Ethereum’un fiyatı, ünlü rapçinin dikkatini çekmiş olabilecek yeni ATH’ye ulaştı.

Kriptoyla ilgili her iki tweet de sıcak karşılandı

Kriptoyla ilgili her iki tweet de takipçiler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı ve Twitter’da yaklaşık 8.000 beğeni ve 1.000’den fazla retweet topladı. Web3 tweet’inin yorum bölümünde Jaden, tıpkı endüstri ortağı Snoop Dog gibi bir NFT’ye sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin (BTC), DeFi ve NFT endüstrilerinin hızlı fiyat artışı ile daha fazla ünlü kripto para birimlerini ve Blockchain teknolojilerini araştırıyor. Önemli yatırım getirileri sağlamanın yanı sıra, kripto para teknolojileri gelecekte bankacılık, finans ve sanat sektörlerini potansiyel olarak değiştirebilir.

NFT gelişmelerini kaçırmayın!

Ender dijital koleksiyonların yanında, oyna-kazan oyun platformları da Blockchain endüstrisinin dört bir yanının da yeni projelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın tarihli önemli NFT haberlerine buradan göz atabilirsiniz. Oyna-kazan platformları için bu 9 altcoin projesinin haberlerini kaçırmayın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu