Kripto Paralar

İddiaları Başarılı Analist: Bu 3 Altcoin Ağır Düzeltme Görebilir!

Meşhur kripto analisti devasa popüler altcoin Polkadot tahminini açıkladı, üç diğer altcoin olan Cardano, Solana ve VeChain için fiyat uyarısında bulundu. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Hangi Altcoin 100 doları bulacak?

Trader ve analist, 442.000 Twitter takipçisine DOT‘un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söylüyor. Bir Fibonacci uzatma modeli kullanarak, potansiyel hedefler olarak 75 ve 115 doları özetliyor. Poppe şöyle diyor: “Boğa döngüsüne girerken 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasalara şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel bir düşüş ve potansiyel kazanç senaryosu türetmiş olursunuz. Yani sizin için [yukarı yönlü] hedefler 75 ila 115 dolar… 38 dolar civarında sürdüreceğimiz gerçeğini analiz ederseniz, o zaman potansiyel kayıp ve geçersizlik 32 dolardan önceki bu düşük seviyede.”

3 Altcoine düzeltme

Cardano’ya (ADA) gelince, Van de Poppe, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığının Bitcoin (BTC) tablosunda düşüş sinyalleri gönderdiğini söylüyor. Poppe: “Bitcoin’e karşı Cardano, burada yoğun bir yükseliş, düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık gösteriyor.” Kripto para analisti, yayın sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarında destek tutarsa ​​bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söylüyor. Poppe diyor ki:

Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye [1.75 dolar]. Eğer bu burada devam edecekse, ki bunu zor bulabilirim, o zaman bu bölgelerde potansiyel uzun girişler için herhangi bir şey arıyorum. Bu değer kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0.0000150 BTC [0.90 dolar] ve 0.00002 [1.19 dolar] BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.

Van de Poppe, Solana‘nın (SOL) “ağır düzeltme” yaşamasını beklediğini söyledi. Kripto analistine göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık %67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80.40 dolar değerinde olan 0.00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacaktır. Poppe “Solana, aynı resim. Ağır düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek. Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0.00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu %67’lik bir düzeltici hamle” dedi.

Kripto para analisti ayrıca, aşağı doğru bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blockchaini VeChain’e (VET) de bakıyor. Poppe: “Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler [ve] daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, direniş için daha önce verilen desteği de her zaman reddediyoruz.” Van de Poppe’ye göre, VET/BTC tablosundaki “en iyi potansiyel giriş noktası”, sırasıyla 0.066 dolar ve 0.089 dolar değerinde 0.00000110 BTC seviyesi veya 0.00000150 BTC’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu