Kripto Paralar

İddialarıyla Nam Salan Analist: Polkadot Bu Tepelere Gidiyor!

Analiste göre Polkadot büyük rallisi ufukta görünüyor; DOT fiyatı 100 dolar olabilir. Parachain müzayedeleri için muhtemel bir tarih belirlendikten sonra, Polkadot’un tokeni beş ay içinde ilk kez 40 dolara sıçradı. 11 Kasım açık artırmaları, birlikte çalışabilir multy-chain ağı canlı bir başlangıca bir adım daha yaklaştıracak. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Polkadot için zirve yolu açık

Polkadot parachainleri, verileri paylaşabilir ve Ethereum gibi diğer blockchainlerine bağlanabilir ve potansiyel olarak DeFi ve NFT’ler gibi yeni hizmetleri etkinleştirebilir durumda. Fikir oluşturulduktan ve çalışma başladıktan beş yıl sonra Polkadot, ağının artık parachainleri dağıtmaya hazır olduğunu belirtti. Proje tanıtım belgesine göre, parachainler Polkadot’un ağ geliştirme yolundaki son kilometre taşının teşkil ediyor. DOT, son iki haftada %48 arttı ve şu anda 15 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.39 dolardan sadece %16 uzakta. DOT yazım sırasında 40,44 dolardan işlem görüyor ve %15,4 arttı.

Fiyatı 100 dolara doğru yürür mü?

Binance verilerine göre, Dot’un fiyatı, açık artırma duyurusunun ardından Çarşamba günü yüzde 19’a kadar yükselerek 43.56 dolara yükseldi. Perşembe günkü son kontrolümüz sırasında 40,76 dolardan işlem görüyordu. Kripto para, yazı yazılırken 40.42’de yüzde 2.93 düştü. Bu aynı zamanda son dört saat içinde fiyat 41 dolara düştüğü için bir düşüşün belirtisidir. Fiyat 42 dolarlık engeli aştığı için son yükseliş oldukça güçlüydü. DOT’un ilerlemeleri devam ederse, altcoin sırasıyla 42 dolar ve 44 dolarlık üst direnç seviyelerini test edebilir. Öte yandan, DOT son zamanlardaki önemli zirveleri tutamazsa, bir düzeltmenin eşiğinde olabilir. DOT, düşüşün bir sonucu olarak 38 dolar ve 36 dolarlık daha düşük destek seviyelerini test etmek zorunda kalacak. Tanınmış bir trader ve uzman olan Michael Van Poppe, kısa süre önce Polkadot’un 100 dolara ulaşabileceğini tweetledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu