Kripto Paralar

İddialarıyla Ünlenen Analist, Bitcoin’in Sıradaki 3 Düzeyini Verdi!

Kripto trader’i ve stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC)‘in bu hafta başında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından izlenecek temel fiyat seviyelerinin ana hatlarını çiziyor.

Van de Poppe: Bitcoin boğanın ikinci aşamasında konumlandırılabilir

Analist, lider kripto para biriminin mevcut uzun vadeli boğa döngüsünün ikinci aşamasında olduğunu ve düşüş eğiliminin azaldığını söyledi:

Bu aşamada, hiçbir düzeltme anı olmadan böyle bir koşturmaca geçirdik. Ayrıca, Ağustos ayında yaklaşık %77’lik bu koşuyu yaşadık ve ardından standart %25’lik bir düzeltme yaptık. Ek olarak, argümanlar, insanlar bunun daha düşük bir yükseklik ve ölü bir kedi sıçraması olacağını söylüyorlardı. Bu aşamada tüm ayı piyasasının düşünce veya gerçek açıklamalarının geçtiği yeni zirveler yaptık. Yani aslında hala boğa döngüsünün ikinci aşamasında olduğumuzu görüyoruz.

Van de Poppe, 3 teknik seviyeye işaret ediyor

Analist, ileriye dönük olarak, boğa koşusu devam ederse izlenecek ana BTC fiyat seviyelerinin 75.000 dolar ve 100.000 dolar olduğunu söylüyor:

Fiyat değerlendirmesindeki psikolojik noktalara bakarsanız, ilki 75.000 dolar. Bir sonrakine bakarsanız, 100.000 dolar olacak. Bu yüzden bu ikisini izlemek önemlidir. Üçüncüsü, yaklaşık 87.000 ila 90.000 dolar arasında sahip olduğumuz bölgenin tamamı. Bu, koşmaya devam edersek çok önemli bir direnç bölgesi olarak işaretleyeceğim bir alandır.

Son olarak, Kriptokoin.com olarak analizleri aktardığımız Van de Poppe, 70.000 ila 75.000 dolar arasında Bitcoin fiyatının düzelebileceğini düşünüyor:

İnsanların kâr edeceği gerçeği göz önüne alındığında, 70.000 ila 75.000 dolar arasında muhtemelen daha kısa bir geri dönüşü izlememiz gereken alan olduğunu düşünüyorum. Ama aynı zamanda şu anda sahip olduğumuz dikey koşu da göz önüne alındığında. Üçüncüsü, orada gerçek psikolojik fiyat seviyesine sahibiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu