Kripto Paralar

İşte Binance Sahnesinde Yükselen 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Altcoin projelerine dair önemli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CrytoDiffer, kripto para borsası devi Binance üzerinde trend olan, en çok aranan 15 altcoin projesini paylaştı. Şimdi Kriptokoin.com olarak 17 Kasım itibariyle trend olan altcoin projelerine eğiliyoruz.

Binance’de trend olan Altcoin projeleri

Bugün en çok aranan altcoinler arasında Binance borsasının kripto para birimi BNB ilk sırada. İkinci sırada kripto piyasasında büyüklük bakımından 266. sırada kendine yer bulan POWR dikkat çekiyor. Üçüncü sırada ise yine market kapasitesi açısından ancak 366. sırada olan sürpriz bir altcoin projesi olan TVK göze çarpıyor. Amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin ise 60000 doların hemen üzerinde seyrettiği şu günlerde ancak dördüncü olabildi. Beşinci sırada ise SHIB var; yakın zamandaki baş döndüren bir rallinin ardından yazım zamanında 0,000048 dolardan işlem görüyordu ve piyasa değerine göre 11. sıradaydı. Altıncı sırada öncü altcoin ETH geliyor ve hemen SHIB’i takip ediyor sıralamada. Yedinci sırada piyasa değerine göre 583. sırada yer alan PORTO geliyor sürpriz bir şekilde.

Listenin sekizinci sırasında SAND bulunuyor. Uzun süre 7 dolar seviyelerinde seyrettikten sonra bu ayın başında başlayan rallisi ile 35 dolarlara fırlayan Decentralend (MANA) şüphesiz listenin en dikkat çekicilerinden biri olarak dokuzuncu sırada. Piyasa değeri ile altıncı sırada olan Cardano (ADA) listemizde kendisine onunculukta yer bulabiliyor. Geçtiğimiz haftalarda 259 dolarla yeni ATH’sine ulaşan Solana (SOL) yazım sırasında 215 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve listede on birinci sırada. Solana’yı DOT ve son zamanların fırtınalar koparan altcoini Avalanche (AVAX) sırasıyla on ikinci ve on üçüncü olarak takip ediyorlar. Son iki sırada ise sırasıyla GALA ve VET bulunuyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu