Kripto Paralar

İşte Bu Hafta En Fazla Ziyan Yazan 7 Altcoin ve Tahminler!

5 Kasım’dan 12 Kasım’a kadar son yedi gün içinde en çok düşen yedi altcoin projesini inceliyoruz. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Valdrin Tahiri teknik seviyeleri belirliyor…

OMG Network (OMG) : -%27.61

3 Kasım’da, OMG alçalan bir paralel kanaldan çıktı ve iki gün sonra 20.12 dolara ulaştı. Ancak, 12 Kasım’da birkaç dakika içinde %30 azaldı. Düşüş çok keskindi ve BOBA token airdropundan kaynaklandığı düşünülüyor.

Altcoin Arweave (AR)

AR, 6 Kasım’da ATH fiyatı olan 91 dolara ulaştığından beri düşüyor. Düşüşe rağmen, hala 66 dolarlık yatay alanın üzerinde duruyor. Daha önce, alan üç kez direnç (kırmızı simgeler) görevi gördü ve şimdi destek görevi görmesi bekleniyor.

Altcoin XEM : -%17.70

XEM, 22 Haziran’dan bu yana yükselen bir destek çizgisini izliyor. Bu, 6 Eylül’de 0,243 dolarla yüksek bir seviyeye ulaştı. Şu anda, bir kez daha yükselen destek çizgisine geri dönüyor ve vardığında analiste göre potansiyel olarak zıplayabilir.

THORChain

RUNE, 22 Ekim’de alçalan bir direnç çizgisinden çıktığından beri yükseliyor. Yukarı doğru hareket 2 Kasım’da 17.27 dolara ulaştı. Token o zamandan beri düşüyor olsa da, analiste göre potansiyel olarak 12 dolarlık alanı destek olarak doğrulama sürecinde.

Altcoin AUDIO : -%16.95

AUDIO, 17 Ağustos’tan beri aşağı doğru hareket ediyordu. Aşağı doğru hareket, alçalan paralel bir kanalın içindeydi. 31 Ekim’de AUDIO bu kanaldan çıktı. Daha sonra, sıçramadan önce direnç çizgisini destek olarak doğrulamak için geri döndü. 

Cosmos (ATOM)

ATOM alçalan bir direnç çizgisinden çıktı ve 26 Ekim’de 43.26 dolara ulaştı. 11 Kasım’da 28.32 doların en düşük seviyesine ulaştı ve analiste göre bu seviyelerin üzerinde işlem gördüğü sürece yükseliş eğilimi bozulmadan kalır.

SushiSwap (SUSHI)

SUSHI, 12 Mart’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. Şimdiye kadar, bu çizgi tarafından en son 5 Kasım’da olmak üzere üç kez (kırmızı simgeler) reddedildi.  Şu anda, kırılma girişimi başlatabilecek 8.50 dolarlık yatay destek alanına doğru düşüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu