Kripto Paralar

İşte Yeni ATH Kaydeden 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Kripto para analiz firması CryptoDiffer, 7 Kasım’da tüm zamanların en yükseğine (ATH) ulaşan 15 altcoin projesini Twitter hesabından paylaştı. Listenin ilk sırasında 85,29 dolara yükselen, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve performansın en uygun kombinasyonunu sunan bir Rollup platformu inşa eden MetisDAO (METIS) bulunuyor. ATH’yı gören altcoinleri Kriptokoin.com olarak sizler için hazırladık.

ATH yapan altcoin projeleri

CryptoDiffer’ın paylaşımına göre, tüm zamanların en yükseğinden bir bakış atan diğer altcoin projeleri sırasıyla şu şekilde: Gnosis (GNO), Rocket Pool (RPL), Seedify.fund (SFUND), Elrond (EGLD), Kadena (KDA), Phantasma (SOUL), HighStreet (HIGH), Avalanche (AVAX), Qredo (QRDO), Kin (KIN), Wilder World (WILD), BoringDAO (BORING), Impossible Decentralized Incubator Access (IDIA), Bodly (BONDLY)

Gnosis, kripto para birimi GNO, Gnosis ICO sırasında satılan Ethereum tabanlı bir simge. GNO’nun birincil olarak, stake yoluyla OWL tokenleri oluşturmak için tasarlanmış. Kullanıcılar, ödül kazanmak için GNO’yu belirli bir süre (bir yıla kadar) kilitleyebiliyor.

Rocket Pool (RPL), bir Ethereum 2.0 staking havuzudur. Protokol, Ethereum’un ademi merkeziyetçiliğine ve güvenliğine ek olarak, ETH 2.0’da staking için hem sermaye hem de donanım gereksinimlerini düşürmeyi amaçlıyor. Bunu başarmak için Rocket Pool, kullanıcıların bir node operatörleri ağına güvenle stake yapmalarına olanak tanıyor.

Seedify.fund (SFUND), topluluk odaklı yönetişim, geri bildirim, katılım ve finansman mekanizmaları aracılığıyla Blockchain ekosisteminin sonraki yeniliklerini güçlendirmek için, DAO güdümlü bir tohum aşaması fonu, merkezi olmayan inkübatör ve fırlatma rampasına sahip bir Blockchain inovasyon merkezi.

Elrond (EGLD), ölçeklenebilirliğe ve düşük işlem ücretlerine öncelik vermeyi amaçlayan bir akıllı sözleşme platformunu çalıştırmak için dağıtılmış bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılım. Bu şekilde Elrond, merkezi olmayan uygulamalar ve kripto para birimlerinden oluşan bir ekosistemi büyütmeyi amaçlayan Ethereum ve Zilliqa gibi büyük Blockchain’lere karşı rekabet edecek şekilde tasarlanmış durumda.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu