Kripto Paralar

İşte Yeni ATH Yapan 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Bitcoin’in fiyatı haftayı Cuma öğleden sonra 61.000 dolar civarında seyrederek kapattı. Yazım sırasında ise bu seviyenin altından işlem görüyor. BTC bu tarz fiyat hareketleri sergilerken 15 altcoin, yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerini (ATH) kaydetti. İşte detaylar…

Bu altcoin projeleri rekor kırdı!

Bitcoin 20 Ekim’de 66.974 dolara ulaştığında yeni bir tüm zamanlar rekorunu kırmıştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen ayki artış, New York Menkul Kıymetler Borsası’nda piyasaya sürülen ve merakla beklenen ilk Bitcoin ETF’si ile aynı zamana denk geldi. Bitcoin’in fiyatı, yeni yüksek fiyat noktasını belirledikten sonra düşerken birçok altcoin, yeni ATH’ler yapmaya devam etti. Kripto paralarla ilgili veriler sunan platform Crypto Differ’a göre geçtiğimiz gün 15 altcoin ATH yaptı.

Öncelikle Elrond (EGLD) 327 dolara yükselerek ATH yaptı. Yazım sırasında 326 dolardan işlem görüyor. Ardından Arweave (AR), 89.2 dolarla rekor kırdı. Yazım sırasında 74 dolara geri çekilmiş durumda. Üçüncü olarak Rocket Pool (RPL) 53.8 dolara ulaşarak rekor kırdı. GameFi (GAFI), 231 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Crypto.com’un coin’i CRO 0.322 dolara yükselerek ATH yaparken Terra (LUNA) 52.5 dolar ile rekor kırdı. Son zamanların popüler altcoin’lerinden biri olan Solana (SOL) da 250 dolarlık kritik seviyeyi kırdı. Sekizinci olarak Polkadot (DOT), bu haftaki yükselişini devam ettirerek 54.9 dolar ile ATH yaptı. Son olarak Avalanche (AVAX) 81 dolar, Gamestarter (GAME) 2.88 dolar, Ultra (UOS) 1.19 dolar, Chromia 1.01 dolar, X World Games (XWG) 0.23 dolar, Kadena (KDA) 12.4 dolar ve Rari Governance Token (RGT) 67.4 dolar ile rekor kırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu