Kripto Paralar

İşte Yıllık Gelirlere Nazaran En Düzgün 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Kripto endüstrisi, kripto para birimleriyle yatırım yapmaya ve kazanmaya çok hevesli olan tüm bireylerin ilgisini çekiyor. Böylece kullanıcıları çekmek için kripto piyasası, endüstri üzerinde büyük bir etki yaratan birçok umut verici altcoin projesi başlatıyor. Kripto benimsemeleri sürekli artıyor ve bu da son zamanlarda kripto para birimlerinin yüksek oranda kullanılmasına neden oluyor. Çok sayıda aktif kullanıcı, kripto projeleri için yüksek karlarla sonuçlanan varlıklarının ticaretini ve işlemlerini gerçekleştirir halde. Kriptokoin.com olarak şimdi yıllık gelirlerine göre en iyi altcoin projelerine bakacağız.

İşte yıllık gelirlerine göre en iyi 15 altcoin projesi

Kripto para analiz firması CryptoDiffer, 15 Kasım’da yıllık gelirlerine göre en üstte yer alan 15 adet altcoin projesinin listesini ve bu altcoinlere ait temel bilgileri paylaştı. Firmanın Twitter hesabından paylaşılan bu 15 altcoin projesinin genel görünümü aşağıda.

Ethereum, yıllık toplam 20,820 milyon dolarlık gelirle listeye en başta giren kripto para. İkinci sırada 2,460 milyon dolarla Axie Infinity geliyor. Onun ardından Uniswap 2,470 milyon dolarla üçüncü sırada. OpenSea ise 1,670 milyon dolarla dördüncü sırada yer alıyor. PancakeSwap hemen onu takip ediyor 1,270 milyon dolarla. Altıncı sırada Binance Chain geliyor 951 milyon dolarla. Yedinci sırada DyDx var getirisi 721 milyon dolar. Aave 624 milyon dolarla sekizinci altcoin. Dokuzuncu sırada ise SushiSwap var 450 milyon dolarla. Onuncu sıradaki altoin 331 milyon dolarla Compound. On birinci sırada şaşırtıcı şekilde Bitcoin var 327 milyon dolarla. Sonraki coin ise 334 milyon dolarla yearn.finance. On üçüncü altcoin ise Lido Finance 313 milyon dolar getiri ile. Son iki altcoin ise sırasıyla Trader Joe (255 milyon dolar) ve Meta Mask (174 milyon dolar). Yenilikçi projeleri ve etkinlikleri sayesinde, kripto piyasası, gelecekte endüstrinin büyümesini artıracak muazzam miktarda gelir ve açılım vadediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu