Kripto Paralar

JPMorgan, Dogecoin İçin Düşüş İhtarında Bulundu!

JPMorgan, Dogecoin ve Robinhood hakkında ayı piyasası uyarısında bulundu. JPMorgan’ın analisti, Dogecoin’e bireysel ilginin düşük olması nedeniyle Robinhood hakkındaki düşüş görüşünü sürdürüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin (DOGE)’e bireysel ilgi düşük

JPMorgan, 35 dolar fiyat hedefine bağlı kalarak Robinhood hissesi üzerindeki “düşük ağırlık” notunu korudu. Cuma günü bir notta analist Kenneth Worthington, önde gelen çevrimiçi aracılık uygulamasının savunmasız olduğunu düşünmesinin temel nedeni olarak zayıf Dogecoin hacimlerini belirtiyor. Alınan bilgilere göre, meme kripto para birimi, 2. çeyrekte firmanın kripto ile ilgili gelirinin %62’sini oluşturuyordu. Worthington, kripto para odaklı ticaret platformlarının aksine, Robinhood’ın bu Ekim ayında işlem hacimlerinde bir artış kaydetmediğini yazıyor: “3Q21 hacimleri güçlü kalırken, 2Q21 seviyelerinden önemli ölçüde yavaşladı.”

Dogecoin bu ay sadece %15’lik mütevazı bir artışla, köpek rakibi Shiba Inu‘nun önemli ölçüde altında performans gösteriyor. Dün, Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, sosyal medyadaki yaygın spekülasyonlar arasında SHIB’in listelenmesiyle ilgili bir sorudan kaçtı. Eylül ayı sonlarında Worthington, 1 Aralık’taki kilitlenme süresinin sona ermesinden sonra şirketin hisselerinin önemli bir satış baskısı yaşayabileceğini de yazdı. O gün yarım milyondan fazla hissenin kilidi açılacak. Robinhood, 26 Ekim’de üçüncü çeyrek kazançlarını açıklayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu