Kripto Paralar

Kahreden Haber: Kripto Para Bu 2 Kardeşi Mevte Götürdü!

Yaptıkları kripto para yatırımları sonucunda büyük zarar eden iki Bursa’lı erkek kardeşin İznik Gölü’nde cansız bedenleri bulundu. Kardeşler çevrelilerine “İznik Gölü’nde intihar edeceğiz” dedikten sonra, bir arkadaşlarına kendilerini İznik’e bıraktırıp ortadan kayboldular. İki gündür haber alınamayan kardeşlere, İznik Jandarma Komutanlığı’na bağlı bot timler ve AFAD ekiplerinin arama çalışmaları sonucunda ulaşıldı.

Kripto para iflası intihara sürükledi

Bursa’nın Kestel ilçesinde kafeterya işleten kardeşler, iddiaya göre yaptıkları kripto para yatırımları sonucu yüklü miktarda zarar etti. Durumu çevrelerine ileten kardeşler, “İznik Gölü’nde intihar edeceğiz” dedikten son bir arkadaşlarına kendilerini İznik Gölü’ne bıraktırdılar ve ortadan kayboldular. Daha sonra kardeşlere ulaşamayan aileleri jandarmaya haber verdi ve cesetler iki sonra göl çevresinde bulundu. İznik Jandarma Komutanlığı’na bağlı bot timleri ve AFAD ekiplerinin bildirdiği üzere gölde yapılan arama çalışmaları sonucunda kardeşlerin önce kıyafetleri tespit edildi. Daha sonra kardeşlerin cüzdanlarına ulaşan ekipler, cansız bedenlere ulaştıktan sonra durumu yakınlarına bildirdi. Balık adamlar tarafından gölden çıkarılan cesetler, şu anda otopsi için Adli Tıp’a gönderildi.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere daha önce Çin’in Hong Kong eyaletinde yaşayan bir altcoin traderının kaçırılmasına karışan yedi kişiyi yakalanmıştı. 39 yaşındaki bir kripto para yatırımcısı elindeki USDT miktarı için kaçırıldı ve bir bir sanayi binasında rehin tutuldu. Ancak saldırganların elinden kaçmayı başardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu