Kripto Paralar

Kıymetli Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, Bu Göğüs Coin’i Listeliyor!

Popüler kripto para borsası Bitmart, meme coin Floki Inu (FLOKI)’yi listeleyeceğini duyurdu. FLOKI, yarın borsada işleme açılıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bitmart, meme coin Floki Inu listeliyor! Floki Inu (FLOKI) nedir?

Öncü kripto para borsası Bitmart, altcoin projesi Floki Inu (FLOKI)’yi listeleyeceğini duyurdu. Borsa FLOKI/USDT işlem çifti ile kripto parayı listeleyecek. Para yatırma özelliği, 11 Kasım’da başladı. Kripto parada para çekme özelliği ise 13 Kasım’da aktif olacak. Trading işlemleri ise 12 Kasım tarihinde aktif olacak. Floki Inu, kripto piyasasındaki en popüler meme paralarından biri haline geldi. 

Kripto para, elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın milyarder CEO’su Elon Musk’tan ilham aldı. Meme coin, Shiba Inu topluluğunun hevesli hayranları ve üyeleri olan bilinmeyen bir geliştirici ekibi tarafından oluşturuldu. Proje hem Ethereum Blockchain’inde hem de Binance Smart Cahin (BSC) ağı üzerinde çalışıyor. FLOKI’nin “Floki Vikings” olarak bilinen geniş topluluğunu kullanarak başarmayı amaçladığı şeyler var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu