Kripto Paralar

Kıymetli İndikatör, Bitcoin’in Tepe Fiyatını ve Görülecek Tarihi Belirledi!

Kripto analisti, Bitcoin (BTC) boğa koşusu ve yeni zirveler için bir basit göstergeyi daha paylaştı. Analist @TechDev_52, Fibonacci Geri Çekilme Düzeylerinin her Bitcoin (BTC) yükseliş döngüsünün zirvesini nasıl gösterebileceğini gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için yeni zirveler

Twitter’da @TechDev_52 takma adıyla bilinen kripto para yorumcusu ve analisti geçen gün, Bitcoin (BTC) makro döngüsü zirvesinin tanımlanmasında verimli olabilecek bir model daha açıkladı. Daha önce de izlenmesi gereken önemli seviyelere dikkat çeken @TechDev_52 tarafından paylaşılan son tweet’e göre, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) performansı makro düzeyde kendini tekrar ediyor.

Bitcoin (BTC) döngüsünün dibi için Fibonacci seviyesi olarak 1.272 alırsak, 2.272 seviyesi zirveyi güvenle tahmin edebilir. Bu varsayım, hem 2013 hem de 2017 döngülerinde mükemmel bir şekilde çalıştı. Bu hesaplama, Fibonacci Geri Çekilme Düzeyleri logaritmik bir ölçekte uygulanırsa işe yarar. Doğrusal bir ölçekte, Bitcoin (BTC) boğa koşusu zirvesi 5.618 seviyesinde bulunabilir. Doğruysa, Bitcoin (BTC), bir sonraki yükseliş döngüsünün zirvesini 233.000 doların üzerinde veya bugünün fiyatının kabaca 3,6 katının üzerinde yazdırabilir.

 Tweet’in altındaki yorumculardan biri, bir sonraki Bitcoin (BTC) zirvesinin de sofistike bir makro teknik analiz modeli olan “Altın Üçgen” tarafından onaylanmasından dolayı 233.000 dolar seviyesini belirtti. Kripto kralı Aralık 2021 ile Mart 2022 arasında en yüksek seviyelere ulaşabilir. Daha önce bildirildiği üzere @TechDev_52, Bitcoin’in (BTC) boğa koşusunun son aşamasına ne zaman yaklaştığını öğrenmek için Göreceli Güç Endeksinin (RSI) nasıl kullanılacağına dair bir rapor paylaştı. Teknik analizde, Fibonacci düzelme seviyeleri şu veya bu döngünün başlangıcına dayalı olarak en net destek ve direnç seviyelerini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu