BankacılıkKrediler

Kolay Kredi Veren Bankalar 2021

Kolay kredi veren bankalar, Kredi başvurusu yaparken çoğu banka sizin kredi geçmişinizi , maaşınızı ve hatta sigorta sürenize kadar sizi detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Bu bilgilere istinaden ödeme gücünüzü hesaplayarak size bir miktar kredi vermekte yada kredi başvurunuzu reddetmektedir.

Kolay kredi başvurusu yapabilmeniz için sizlere başvurunuzun red olma sebeplerini ve hakkınızda detaylı inceleme yapmadan en kolay kredi veren bankalar hakkında bir araştırma yaptık ve sizlere bu makalemizde bilgiler vereceğiz. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için bu bankaları kullanmanızı tavsiye ederiz , böylece kredinizi çok daha kolay alabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2021

Eğer krediniz çok düşük ise ve yaptığınız her kredi başvurusu reddediliyor ise Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi okuyarak size uygun bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Böylece kredi notunuz düşük olsa bile kolay kredi veren bankalar sayesinde dilediğiniz krediyi kolayca alabilirsiniz.

1) Enpara Kolay Kredi Başvurusu

Bir Finansbank e-bankası olan Enpara kısa sürede milyonlarca müşteriye sahip olmuş herkes tarafından sevilen bir bankadır. Tüm işlemlerini online olarak gerçekleştirdiği için çalışan sayısı az ve giderleri bankalara göre çok daha düşüktür.Bu nedenle kolayca kredi vermekte ve neredeyse masrafsız bankacılık sağlamaktadır.

Maaş almanız ve sigortalı çalışan olmalısınız. Eğer daha önce hiç kredi çekmemişseniz ve kredi kartı çekmemişseniz kredi başvurunuz reddedilebilir ancak yine de talebinizin onaylanma ihtimali diğer bankalara yapacağınız kredi başvurularına göre neredeyse 10 kat daha fazladır. İlk kredi başvurunuzda 9.700 TL altına kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ne kadar düşük miktarda başvuru yaparsanız onaylanma ihtimaliniz o kadar yüksek olacaktır. 60 aya kadar vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faiz oranları diğer bankalara göre daha idealdir. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız yüksek miktarlarda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kolay kredi veren bankalar listemizde ilk sırada olan enparayı ve avantajlarını inceledik.Sırada diğer kolay kredi veren bankamız var.

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri 2021

2) INGBANK Kolay Kredi Başvurusu

İngbank listemizde ikinci sırada yer alıyor. Özellikle yaptıkları kredi kampanyaları ile birçok müşterisini ilk kez kredi kullandırtan bir banka. En son yaptıkları ve şuan aktif olan İNG Bank  mini kredi sizin en kolay kredi alabileceğiniz kredi kampanyası olacaktır. Detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Kefilsiz ve Belgesiz başvuru yapabilirsiniz. En fazla alabileceğiniz kredi miktarı 6.000 TL dir. 60 Ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kolay kredi başvurusu yapabileceğiniz bu kredi için ingbank atmlerinden tc kimlik numaranızı yazarak ingbank mini kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 ay vadeli 6.000 TL kredi çekmeniz durumunda aylık 194 tl geri ödemeniz olaaktır.

3 ) Yapı Kredi Kolay Kredi Başvurusu

Eğer maaş müşteri iseniz Yapı Kredi bankasına yapacağınız kredi başvurularının onaylanma ihtimali neredeyse kesindir diyebiliriz. Maaşınız ile orantılı olduğu sürece yapacağınız başvuruyu reddetmezler. Ancak tabiki belirli bir şartları vardır. Bu şartları sağladığınız sürece kolay kredi başvurusu yaparak kredinizi alabilirsiniz.

Eğer ilk krediniz ise 25.000 TL kredinin üzerinde başvuru yapmayınız. Maaşınızın 10 katından fazla yapacağınız başvurular ilk kredi başvurunuz ise reddedilir. Faiz oranı diğer bankalara göre daha uygundur. Genellikle 3 dakika içerisinde başvurunuz değerlendilir ve onaylanır. En hızlı kredi veren bankalar dan biridir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar 2021

4 ) İş Bankası Kolay Kredi Başvurusu

En eski bankalardan biri olan İş Bankası belirtli kriterlere sahipseniz iş bankası kredi başvurusu taleplerinizi olumlu değerlendiriyor. Yapacağınız başvurulardan önce en azından 1-2 hafta boyunca hiçbir bankaya kredi başvuru yapmamış olmanız sizin için bir artı olacaktır. Aşağıdaki adımları izlediğiniz takdirde çok büyük bir ihtimal kolay kredi başvurunuz gerçekleşecek ve krediniz onaylanacaktır.

En fazla 25.000 TL’ye kadar kredileriniz kolayca onaylanır. İş Bankası kredi başvurusunu internet bankacılığından yapmanız olumlu olmasına katkı sağlayacaktır. Genellikle 1 gün içerisinde kredi ön onayınız tamamlanır ve size sms ile bilgi verilir. Ön onay sonrası maaş bodronuz ile birlikte işbankası şubesine giderek kredinizi çekebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu