Kullanım Koşulları

https://bankablogum.com/web sitesi içerisinde yer alan tüm oturumlar, kendi sorumluluğundadır. Site içerisinde yer alan yazıların kopyalanması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Bu durum “KAYNAK” gösterilerek dahil yapılsa da yazıların kopyalanması kesin olarak yasaktır.

Lütfen yasal uyarıları dikkatle okuyunuz.

Yasal uyarı metni; Bu metin, site kullanıcılarının haklarını, sorumluluklarını ve site içerisinde yer alan tüm içerik ve medyalara ait işlenen ve kabul edilen bilgileri esas alır. Site içerisinde olumlu veya olumsuz davranışlara karşı gerçekleşebilecek yaptırımların maddelerini içermektedir.

  1. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, üyelik sistemi kullanmadığımız için yalnızca anonim olarak gezilebilir ve oturum açmadan kullanabilir.
  2. Sitemizde üyelik sistemi bulunmadığı için kullanıcı verilerini hiç bir şekilde saklamamaktayız ve bunu işlememekteyiz.
  3. Kullanıcı, site içerisinde gerçekleştirdiği olumsuz eylemlerden direkt olarak kendisi sorumludur ve yasalara uygun hareket etmek zorundadur.
  4. Site içerisinde yer alan “YORUM” sistemi, kullanıcının ad-soyad, mail adresi ve internet sitesi bilgilerini kaydetmektedir. Bu kayıtlar, hiç bir şekilde ticari ve pazarlama amacıyla kullanılmamaktadır. Yorum sistemine kaydedilen bu çerezler için “Çerez Politikası” ve “Gizlilik Politikası” sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.
  5. Kullanıcıların aykırı bir şekilde sistem üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir. Kullanıcı, kendi işlem ve paylaşımları nedeniyle bebeklericin.net‘in sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.
  6. Kullanıcı, site üstünde paylaştığı yorumun/içeriğin kendine ve/ya da izin almış olduğu kişilere ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı, telifi kendisinde olan içerikler dışında; hiçbir kişiye/kuruluşa ait ve onların gizlilik hakkını, kişilik haklarını veya yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan bilgi, görsel ya da işitsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Kullanıcı, sitelerdeki tüm paylaşımlarında; T.C. Kanunlarında yer alan Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Yasası, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler bütünüyle ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

Kullanım Koşulları sayfamızda yer alan bilgiler ve daha fazla bilgi için [email protected] mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu