Kripto Paralar

Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Kurumsal yatırımcılar, sürpriz bir kararla farklı bir altcoin yatırımı ile kripto para birimi piyasalarına tahsis ettikleri sermaye miktarını değiştiriyorlar. CoinShares’e göre, kripto yatırım ürünleri kurumlardan art arda 12. haftadır giriş gördü.

CoinShares: Bu altcoin kurumsal yatırımcıların listesinde yükseldi

Görünüşe göre, Tron (TRX), altcoin listesinin tepesine yakın bir yerde yükselerek geçen hafta 21,9 milyon dolarlık piyasa girişi kaydetti. Kripto yatırım firmasına göre Ethereum, Solana (SOL), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve XRP de dikkate değer haftalık girişler kaydetti.

Bu hafta yatırımcıların dikkatini çeken TRON, bu teknolojinin günlük kullanıma uygun olmasını sağlamayı amaçlayan Blockchain tabanlı bir işletim sistemidir. Bitcoin saniyede altıya kadar ve Ethereum 25’e kadar işlem yapabilirken, TRON ağının 2.000 TPS kapasitesine sahip olduğunu iddia ediyor. Bu proje en iyi şekilde içerik paylaşımına ve eğlenceye odaklanan merkezi olmayan bir platform olarak tanımlanır ve bu amaçla en büyük kazanımlarından biri 2018’de dosya paylaşım hizmeti BitTorrent idi.

Genel olarak, TRON hedeflerini altı aşamaya ayırdı. Bunlar arasında basit dağıtılmış dosya paylaşımı sağlama, finansal ödüller yoluyla içerik oluşturmayı yönlendirme, içerik oluşturucuların kendi kişisel tokenlarını başlatmalarına izin verme ve oyun endüstrisini merkezden uzaklaştırma yer alıyor. TRON ayrıca DApp’ler oluşturmak için kullanılan en popüler Blockchain’lerden biridir. Yazım sırasında TRX, yüzde 4.21’li bir düşüş ile 0.1099 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu