Kripto Paralar

Meskenini Bu Altcoin İçin Sattı: Artık Milyarder Olmayı Bekliyor!

Bir kripto para yatırımcısı, meme coin’lerden zengin olmayı umarak dairelerini 4 milyon Shiba Inu (SHIB) karşılığında sattığını açıkladı. Hikayesini Reddit üzerinden paylaşan altcoin avcısı, SHIB’in bir gün 0.10 dolara ulaşmasını umuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Altcoin yatırımlarıyla milyarderliği hedefliyor

Reddit kullanıcısının paylaşımlarına göre, SHIB’in “10 yıl veya 15 yıl” sürse bile, “en az” 0,01 dolar veya 0,10 dolar değerinde işlem görmeye başlamasını bekleyecek. Gönderilerde şu ifadelerde yer alıyordu:

Her şeyimi kaybedersem, gerçekten umurumda değil, güvenebileceğim iyi bir işim var, çok fazla değil, ama yakın gelecekte daha iyi olmak için oynayacağım.

Haber kaynakları, diğer Shiba yatırımcılarının kısa süre önce hayat birikimlerini meme’den ilham alan kripto para birimine bağladığını ve evsiz olsalar bile zengin olana kadar satmayı reddettiklerini belirtiyor. SHIB bu yıl büyük fiyat patlaması yaşadı, öyle ki bir noktada kripto para birimine 8.000 dolar ayıran bir yatırımcı, token’in fiyatı düşmeye başlamadan önce yatırımın değerinin 5,7 milyar dolara yükseldiğini gördü.

Shiba, hakkında en fazla arama yapılan kripto para birimi

SHIB’nin fiyatı, bu yıl şimdiye kadar Google’da en çok kullanılan üçüncü kripto para birimi haline geldiğini gören bir bireysel yatırımcı çılgınlığı üzerine yükseldi. Araştırmalar, Shiba Inu’nun bu yıl şimdiye kadar ayda ortalama 2,8 milyon arama aldığını, Bitcoin’in (BTC) ise aylık ortalama 22 milyon arama aldığını gösteriyor. İkinci sırada ayda ortalama 6,3 milyon arama ile Ethereum geliyor.

Memeden ilham alan kripto para birimi, Bitpand borsasının kripto para birimi (BEST) ve OKEx’in OKB’sini çevirdikten sonra toplam değeri 2,37 milyar doların üzerinde olan ilk 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında tutan en büyük ERC-20 jetonu haline geldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu