Kripto Paralar

Milyarderlerden Shiba Inu Muştusu: SHIB 3 Borsada Listeleniyor!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) 3 yeni kripto para borsasına daha giriyor. Bunların arasında CoinDCX, Bitcoin milyarderleri Winklevoss kardeşlerin kurduğu Gemini ve ChangeHero bulunuyor. İşte detaylar…

Artık bu 3 platformdan da SHIB işlemleri yapılabilecek

Shiba Inu yatırımcıları, artık 3 yeni platformdan meme coin’e ulaşabilecek. Bunların ilki, Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından biri olan CoinDCX. CoinDCX, bireysel odaklı uygulamasında popüler meme coin Shiba Inu’yu listeledi. Ülkenin kripto para birimleri konusundaki şüpheci düzenleyici duruşuna rağmen Hintli yatırımcıların borsalarda milyonlarca dolarlık işlem hacmi ürettiği gözlerden kaçmıyor.

SHIB’in yeni yer aldığı ikinci platform ise Gemini oldu. Gemini, birkaç yeni merkeziyetsiz finans (DeFi), metaverse ve veri yönetimi tokenlarının yanı sıra SHIB’i desteklemeye başladı. Kripto para borsası Gemini, duyurusunda “Shiba Inu desteğinin yanı sıra bir dizi DeFi, metaverse, altyapı ve veri yönetimi tokenlarını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz,” ifadelerini kullandı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Gemini, Bitcoin milyarderleri ikizler Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kurulmuştur.

Son olarak, ChangeHero anlık kripto para borsası SHIB’i platformunda listeledi. Müşteriler, SHIB’yi hesap olmadan 80’den fazla kripto para birimiyle değiştirebilir. Artık kripto meraklıları SHIB’yi yalnızca Ethereum tabanlı tokenlarla değil, aynı zamanda farklı Blockchain’lerde kripto para birimleriyle de kolayca takas edebilir veya satın alabilir. ChangeHero, aynı zamanda sıfır komisyonlu ticaret teklifini de duyurdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu