Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Projesine Gözleri Çevirdi!

Milyonluk aboneli Bitboy Crypto Youtube kanalı analisti, radarına aldığı ve kripto topluluğunun dikkatini çekebilecek 2 NFT projesini paylaşıyor.

İlk seçim: Dual World Fusion

Justin Williams’a göre, Dual World Fusion, her Fusion koleksiyon parçası fiziksel gayrimenkulle desteklendiğinden, düşüş göstermeyen ilk NFT projesi olarak kendini tanıtıyor. Williams proje dair şunların altını çiziyor:

Dual World Fusion, şimdiye kadarki en benzersiz NFT projelerinden biridir. Koleksiyonu destekleyecek gayrimenkul, İngiltere’nin Manchester Şehir Merkezi’nde lüks bir dairedir. Kurucuları anonim değildir ve gerçek dünya işleri ve halka açık şirketlerle ilişkileri vardır.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Justin Williams, Fusions’ın şu anda kurucuya ait olan ve 500 bin dolarlık piyasa değerine sahip İngiltere’de lüks bir şehir merkezindeki dairenin eşit mülkiyetine sahip olacağını bildiriyor. Bu mülk değer kazanmaya ve topluluk cüzdanı için kira geliri elde etmeye devam edecek. Ayrıca, NFT’ler minting aşamasını tamamladıktan sonra metaverse arazilerinin satın alınması ve mağazasının ve dijital moda hattının gelişimi başlayacak. Şu anda mevcut 1400 Fusion NFT var ve darphane (minting) fiyatı 0.25 ETH.

Pluto Alliance NFT koleksiyonu

Pluto Alliance, piyasaya çıktığında hemen tükenen ve NFT’lerde mini ayı piyasasına rağmen güçlü bir taban fiyatı koruyan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur.

Williams, bir Pluto Alliance avatarına sahip olmanın BiTToken airdrop’ları, Pluto Alliance oyunlarına erken erişim, staking bonusları ve CoinLeague’de gelir paylaşımı, özel ayrıcalıklar ve erişim dahil olmak üzere bir çok yardımcı programa açılan bir kapı olduğuna dikkat çekiyor:

Bir fantezi altcoin ticaret oyunu olan Coinleague, şimdi belirli uzaylı ırklarının sahiplerine %5 devir payı getirmek için Pluto Alliance ile ortaklık kurdu. Coinleague ekipleri, NFT sahiplerine oyunda bir devir payı vermek için Polygon ağına bir NFT bırakıyor. Blackhole, Pluto ve Merkür uzaylıları bu NFT’leri ücretsiz olarak alacaklar. Diğerleri, kendi NFT’lerini basarak devir payına katılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu