Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor!

Milyonluk aboneli YouTube kanalı Altcoin Daily analistleri, büyük patlamalara hazırlanan 3 düşük maliyetli Cardano tabanlı altcoin projesini paylaştı. Bizde, Kriptokoin.com olarak analistlerin listesini detaylandırdık. Cardano ekosistemini keşfediyoruz…

Merkezsiz stablecoin platformu: Ardana (DANA)

Ardana, Cardano’ya herhangi bir ekonomiyi başlatmak ve sürdürmek için gerekli DeFi ilkellerini getirecek, merkezsiz bir stablecoin platformudur. Yerel token’i DANA ile Blockchain üzerinde varlık destekli bir stablecoin ve DEX sunuyor. Analistlere göre proje, cFund, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos Research, FMFW, MGNR, Selini Capital, Skynet Trading ile birlikte Three Arrows Capital ve Ascensive Assets’i içeren stratejik finansmanda 10 milyon dolar topladı. Ardana ayrıca iki önemli ürün geliştiriyor:

Ardanadan iki önemli haber: dUSD adında bir stablecoin ve Danaswap adında merkezi olmayan bir borsa geliyor.

Ek olarak analistler, stablecoin’in, kullanıcıların ADA gibi Cardano ekosistem token’lerine karşı kredi almalarını sağlayacağını da açıklıyor. Öte yandan DEX, kullanıcıların token ticareti yapmasına, dUSD mevduatlarından faiz kazanmasına ve likidite sağlamak için Ardana’nın yerel DANA token’inde ödüller kazanmasına izin verecek.

Altcoin verimliliği: ADALend (ADAL)

ADALend (ADAL), merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) tarafından yönetilen, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir borç verme protokolüdür. Protokol, biriken kripto paraların birden fazla kredi havuzunu finanse etmesini sağlayarak kripto paraların sermaye verimliliğini arttırmayı amaçlar. Ayrıca, geleneksel finans sektörüne uygulanabilir bir alternatif olarak DeFi potansiyelini ortaya çıkarmak için Cardano Blockchain kullanacak.

Analistler Adalend’in geçen ayın başlarında aşırı talep edilen bir tohum turuna sahip olduğunu vurguluyor; Özel satış turu hızla tükenirken, birçok yatırımcı özel satıştaki yerlerini garanti altına almak için acele ediyor.

Cardano tabanlı DEX: SundaeSwap (SUNDAE)

SundaeSwap, Cardano Blockchain üzerine inşa edilmiş yeni bir DEX’tir. Uniswap’a benzer şekilde SundaeSwap, Cardano’da lider DEX olmayı hedefleyen bir Otomatik Piyasa Yapıcısıdır (AMM). Yani, Uniswap Ethereum için ne ise, SundaeSwap Cardano için odur. Analistler proje hakkında şunları ön plana çıkartıyor:

Bu DEX, Cardano ekosistemine gelen çok umut verici bir proje. Bu projenin henüz yayınlanmamış olduğunu düşünürsek, sosyal medyada epey bir takipçi kitlesi edindiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu