Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin Yakında 3x Yapacak!

Yaygın olarak takip edilen kripto kanalı Coin Bureau, popüler altcoin Fantom’ın (FTM) muazzam potansiyel büyümesi ve fiyat konusundaki iyimserliğinin ardındaki nedenlerini aboneleriyle paylaşıyor. İşte analistin detaylı yorumları…

Coin Bureau’dan popüler altcoin FTM’e yönelik sevindiren tahminler

Fantom (FTM) son dört ayda 10 kattan fazla artmasına rağmen, kripto analisti, FTM’nin hala yükseleceği çok fazla alana sahip olduğunu paylaşıyor ve 2x, 3x’lik bir yükseliş yaşanabileceğini düşünüyor. Analist, “Fantom’un piyasa değeri orta büyüklükte ve temelleri, şu anda onu geride bırakan kripto para birimlerinin çoğundan önemli ölçüde daha güçlü,” ifadelerini kullanıyor. Trader ayrıca FTM’nin tokenomiklerinin de ciddi şekilde sağlam olduğunu vurguluyor.

Traderlara göre, Fantom, Coinbase’te listelenmeye çok yakın olduğundan mümkün olduğunca çok sayıda borsada FTM’yi listelemek için çalışıyor. Öte yandan Fantom’ı destekleyen birkaç hedge fonu, Fantom için bir teklif oluşturma sürecinde. Analist de bu teklife dikkat çekiyor.

Son olarak, kurumsal ortaklıklar söz konusu olduğunda, Coin Bureau, Fantom Vakfı’nın projenin en çok ilgi gördüğü Orta Asya’daki varlığını güçlendirmeye odaklandığını açıkladı. Analist, “Fantom Vakfı’nın birkaç üyesinin bölgedeki kurumlarla; özellikle Pakistan, Tacikistan, Özbekistan ve Afganistan ile yakın bağlantıları var,” ifadelerini kullandı. Trader, Fantom’ın temelde bu ülkelerle ortaklıklar kurmak isteyen tek kripto projesi olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Fantom Vakfı, özellikle tedarik zinciri takibi ve merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) alanında bu ortaklıkları genişletmek istiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu