Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Metaverse Coin, Yükselmeye Hazır!

Kripto YouTube kanalı Coin Bureau’nun Guy takma adlı sunucusu ve kripto analisti, Ethereum tabanlı bir metaverse coin projesinin önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com olarak sizler için hazırladık.

Analiste göre, metaverse coin 2x yapabilir

Analist, yeni bir videoda 1,62 milyon YouTube abonesine The Sandbox’ın (SAND) piyasadaki en büyük oyun kripto para birimi olabileceğini söylüyor. SAND, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’ın yerel tokeni. CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine bakımından 59. sırada yer alan SAND, son yedi gün içinde %33’ten fazla artış kaydetti ve yazı yazılırken son 24 saat içinde %5,9 artışla 3,41 dolardan işlem görüyordu. Guy, metaverse coin projesinin büyümek için hala yeri olduğunu düşünüyor:

SAND oldukça fazla uzatılmış gibi görünüyor. Ancak beklediğim kadar hızlı çökmüyor. Aslında, yükseliş trendinin devam etmesi planlanıyor gibi görünüyor. Bunun birkaç nedeni var. Birincisi, NFT’ler. Birkaç dakika önce bahsettiğim gibi, Sandbox’tan NFT’ler, herhangi bir NFT koleksiyonunun en çok trade yapılanlarından bazıları. Bu alımların çoğu SAND’da yapılıyor ve bu da talep yaratıyor.

Analist ayrıca, SAND’ın orta ölçekli piyasa değerinin, Axie Infinity (AXS) gibi daha büyük metaverse kriptolarına kıyasla fiyatı artırmanın daha az nakit alacağı anlamına geldiğini belirtiyor. Guy ayrıca SAND’ın tokenomiklerinin “sağlam” olduğunu savunuyor:

SAND’ın maksimum 3 milyar arzı var, ilk ve şu anki dağılımı sağlam ve hakediş programı eşit şekilde dağılmış durumda. Şimdi, Aralık ayında başlayacak olan başka bir hak kazanma uçurumuna yaklaştığımızı belirtmekte fayda var. Bu, başka bir 300 milyon SAND’in kilidinin açıldığını ve potansiyel olarak açık piyasada satıldığını görecek. Son hak kazanma uçurumu Temmuz ayında gerçekleşti ve o sıralarda SAND fiyatını bastırmış görünüyor. Bu, 1 Aralık’ta aynı şeyin tekrar olduğunu görebileceğimiz anlamına geliyor.

Şimdi, öyle olsa bile, SAND’ın teknik özellikleri iyi görünüyor ve yukarı doğru hareket etmeye devam etmesinin dördüncü nedeni de bu. Ölçümlerim doğruysa, kripto piyasasının geri kalanının çökmediğini varsayarsak, önümüzdeki haftalarda SAND rallisini 2 kat görebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu