Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Bu Görülmemiş Düzeylere Gidiyor!

Genel kripto para piyasası, son 24 saat içinde karışık sonuçlarla işlem gördü. Öncü kripto para birimi Bitcoin, 60 bin dolar sınırını aştı. Öte yandan, lider altcoin Ethereum da yükseliş trendini yeniden kazanmayı başardı. Ancak, Cardano fiyatında ciddi bir değişim gözlemlenmedi.

Cardano (ADA) fiyat hareketi: Altcoin, yatay seyrediyor

Kriptokoin.com verilerine göre ADA/USD çifti şu anda, son zamanlardaki güçlü bir artışın ardından haftada yaklaşık yüzde 3.9’luk bir düşüşle 2.1 dolardan işlem görüyor. Cardano fiyatı, dün öğle saatlerinde 2.25 doların üzerine kısa bir sıçramanın ardından yükselişi reddetti. Uzmanlara göre Cardano fiyatı, haftalardır düşüş eğiliminde. Bununla birlikte, Eylül ayının sonunda yükseliş momentumunun büyüdüğünü gösteren daha yüksek bir dip görüldü.

Bunu takiben, piyasa 1 Ekim’de yukarı doğru toparlandı ve ADA/USD’yi 2.30 dolarlık yeni bir dip seviyesine getirdi. Analistlere göre bu tarz bir fiyat aktivitesi, piyasanın artık daha dar bir aralıkta işlem gördüğü anlamına geliyor.

ADA fiyatı 15-20 dolara kadar yükselebilir mi?

ADA, başka bir yüksek dip yapıldığında 2.15 dolara düştükten sonra konsolide oldu. Analistlere göre teknik bir yükseliş sinyali, dünkü bir önceki yüksek seviye olan 2.30 doların üzerine çıkarak tetiklendi ve piyasa momentumunun bir kez daha pozitife döndüğünün sinyalini verdi. Popüler kripto Youtuber Ben Armstrong, son Youtube yayınında ADA için bir yükseliş senaryosu tartıştı. Takip eden bir tweet’te, ADA’nın bu boğa döngüsünün sonunda kesinlikle 15-20 dolara aralığına ulaşacağına inandığını söylüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu