Kripto Paralar

Milyonluk Aboneli Analist, Fırlayacak 2 NFT Coin’inin İsmini Verdi!

Popüler kripto kanalı Bitboy Crypto, ana akımdan benimseme görmeye başlayan ve fiyat ivmesini kazanan 2 değeri düşük NFT coin projesini açıkladı. Kriptokoin.com olarak analistin dikkat çektiği altcoin’leri paylaşıyoruz…

Bitboy Crypto, bu 2 NFT coin projesine dikkat çekti:

Listede ilk sırada My Master War (MAT) bulunuyor. Bu, Play to Earn ve Profit Sharing modeli ile Blockchain teknolojisinin oyuna uygulanması farkıyla bir oyun ekosistemidir. Kripto analisti, My Master War’da oyuncuların oynamaya başlamak için herhangi bir para harcamasını gerektirmediğini vurgular. Ayrıca oyun sistemi birden fazla platformu ve birden fazla cihazı destekler. Ayrıca oyun, oyuncuların 3 boyutlu bir sanal dünyaya girecekleri bir oturum da geliştirdi. Sadece iki haftada 30 binden fazla oyuncunun aktif olmasıyla, trader projenin çok erken bir aşamada olduğunu ve fiyat hareketinde büyük potansiyel beklediklerini söylüyorlar.

Listede ikinci sıradaki coin ise Empire Token (EMPIRE). Süper token olarak inşa edilen Empire’ın, yenilikçi gerçek dünya değeri üreten kullanım durumlarını kripto dünyası ile birleştiren ilk token olduğu iddia ediliyor. Bitboy Crypto, “İlk uygulamanın bir NFT akıllı platformu olmasıyla Empire, NFT’leri yayıncılara lisanslama yeteneğinden başlayarak NFT alanında daha önce duyulmamış gelir yayınlarını tanıtıyor ve böylece NFT sahiplerinin gelir elde etmesine izin veriyor,” ifadelerini kullandı. Empire Token, kısa süre önce Binance Smart Chain’de Empire NFT Marketplace’i başlattı. Bu yılın Kasım ayında Empire, pazarı Ethereum ve Solana zincirlerine genişletmeyi de planlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu