Kripto Paralar

Nam Salan Analist, Boğa Koşusu Başlatacak 5 Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü kripto analisti ve traderı Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasası boğa döngüsünün yeni bir aşamasına hazırlanırken, iyi performans göstermesini beklediği beş altcoin projesini açıklıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak Michaël van de Poppe’un paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Analistin listesinin ilk sıralarında ATOM ve LINK var

Analist, yeni bir strateji oturumunda 144.000 YouTube abonesine “Blockchain’lerin interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos’u (ATOM) yakından takip ettiğini söylüyor. Michaël Van de Poppe, Cosmos ve Bitcoin paritesinin (ATOM/BTC) dibe vurabileceği geniş bir yelpazeye baktığını belirtiyor:

Burada sahip olduğumuz tüm bölge (0,00045 BTC-0,00037 BTC yani 29,19 -24 dolar aralığı) önümüzdeki dönemde potansiyel bir giriş noktası için kesinlikle aradığım şey.

Michaël Van de Poppe’nin radarındaki ikinci altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Kripto analistine göre Chainlink, Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı hala düşüş trendinde, ancak paritenin önümüzdeki yılın başlarında bir ralli başlatmasını bekliyor:

Devam etmeye başlamadan önce, bunu kırmak ve bazı seviyeleri değiştirmek isteyebileceğimiz bu düzeltme döneminin sonuna geldiğimiz sonucuna varıyor olabiliriz. Hareketli ortalamalar da bu aşamada devreye giriyor. Bu da bu yan hareketle sonuçlanıyor. Ancak hareketli ortalamaları bir kez çevirdiğimizde, bu kesinlikle satın almak istediğim bir şey.

Boğa koşusu için hazır olan diğer altcoin projeleri: CRV, AAVE ve VET

Sırada, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetişim tokeni olan CRV var. Analist, Curve’in Bitcoin’e (BTC/CRV) karşı bir miktar güç gösterdiğini söylüyor, ancak yükselişin devam etmesi için paritenin 0,0001 BTC’de (6,49 dolar) direnç göstermesi gerekiyor.

Michaël Van de Poppe’nin listesinde dördüncü sırada borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE) yer alıyor. Kripto stratejisti, AAVE/BTC’nin büyük bir ralli başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor:

Bunu kırarsak (367,89 dolar değerinde 0,005690 BTC), büyük olasılıkla aralığın diğer tarafında olmak üzere buradaki en yüksek noktalara (0,01 BTC değerinde 646,56 dolar) doğru bir ivmelenme bekliyorum. Bunun daha önce gerçekleştiğini gördük.

Analistin baktığı son altcoin, tedarik zinciri yönetimi Blockchain’i VeChain (VET). Michaël Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin’e (VET/BTC) karşı hala düşüş trendinde olduğunu ancak olası bir trend dönüşü için 0,0000015 BTC’de (0,09 dolar) destek görebileceğini söylüyor:

Burada daha düşük zirveler görüyoruz, daha düşük dipler görüyoruz ve bu alt sınırlarda bir yeniden testin gerçekleştiğini görmek istiyoruz. Herhangi bir genişleme yapmadan önce burada, bu bölgede tekrar test yaptırmak istiyorsunuz, ama kesinlikle, biz yeni bir döngüye genişlemeye başlamadan önce bu döngüleri olan güzel bir bölge.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu