Kripto Paralar

NBA Oyuncusu, Bu Kripto Paradan Aldı: Buradan Milyarderler Çıkacak!

Neden bir NBA oyuncusu kripto para işinin içinde? Washington Wizards profesyonel basketbol oyuncusu Spencer Dinwiddie için kripto para birimine yatırım yapmak adeta bir turnike yapmak gibi bir şey. Çarşamba günkü Your Money etkinliğinde CNBC’den Kelly Evans’a konuşan Dinwiddie, “Buna yeni bir varlık sınıfının doğuşu olarak bakıyorum. Tarihte kaç kez oldu bu?” dedi. Kriptokoin.com olarak şimdi ayrıntılara bakıyoruz.

Kripto para işinde bir basketçi

Oyuncu, kripto para birimlerinin, çoğu kişinin borsada zaman içinde yapmayı beklediği gibi, %7 ila %10 kazanmak yerine, yatırımcıların ilk yatırımlarını on kat artırabilecekleri bir yer olduğunu söyledi. NBA oyuncusu, bunun nesiller boyu zenginlik oluşturmak için önemli olduğunu ve diğer dijital paraların yanı sıra Bitcoin’e de sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Kripto paralar, fiyatları fırladıkça istikrarlı bir şekilde destek kazandı. Çarşamba günü, Bitcoin yaklaşık 69.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Tabii ki, kripto para birimleri risksiz değildir. Varlık sınıfı, yüksek rekorlar kırma yolunda oldukça oynaktır ve dalgalanmanın devam etmesi muhtemel. Oyuncu: “Uzun vadeli bir yatırım stratejiniz varsa ve sizi beş yıl, 10 yıl geçirebilecek günlük bir işiniz varsa, o zaman buna çok uzun vadeli bir şey olarak bakın çünkü bu varlık sınıfı hiçbir yere gitmiyor. Bu piyasadan milyarderler çıkacak” dedi.

Onramp Invest CEO’su Tyrone Ross, kriptoların yetersiz hizmet alanlar için harika bir fırsat sunduğunu kabul ediyor. Yine de, kripto para biriminin herkes için olmadığı konusunda uyarıyor. Bunun yerine, yeni yatırımcıların dikkatli olmalarını ve dalmadan önce onlar hakkında bilgi edinmelerini tavsiye ediyor. Ross, “Öğrenmeye, okumaya ve eğitime, yatırımdan önce zaman ayırırsanız, bu o kadar korkutucu değil” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu