Kripto Paralar

NFL Yıldızı, Gözünü Bu Göğüs Coin’e Dikti: Torbasını Doldurdu!

NFL oyuncusu Brandon King, daha fazla meme coin Shiba Inu’dan satın aldığını açıkladı. Ancak meme coin fiyatı ise hala ivme kaybediyor ve yüzde 6 oranında düşüşle işlem yapıyor.

Brandon King, daha fazla meme coin Shiba Inu’dan aldığını açıkladı

Ulusal Futbol Ligi’nin New England Patriots takımında oynayan Brandon King, daha fazla SHIB satın aldığını Twitter’dan duyurdu. Şu anda, token 28 Ekim’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolardan neredeyse %50 kaybettikten sonra düşüşte. Brandon King’in Twitter ileti dizisinde Shiba Inu’ya veya başka herhangi bir kriptoya adanmış çok fazla tweet yok. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ABD’li rapçi FunnyMike bu meme coin’e 60.000 dolarlık yatırım yaparak 817.4 milyon SHIB satın aldı.

SHIB fiyatı, Kraken borsasının coin’i listelemeyi planladığı haberi üzerine son zamanlarda yükseldi. Bununla birlikte borsa, son anda listeleme sözünü geri aldı ve Shiba Inu ordusunda büyük hayal kırıklığına neden oldu. Bu arada, SHIB’nin Robinhood uygulamasında listelenmesini isteyen Change.org’daki dilekçe, yaklaşık 500.000 imza topladı. Şimdiye kadar, iki Robinhood rakibi kripto parayı listeledi: Public.com ve Wealthsimple.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu