Kripto Paralar

Öncü Borsadan, Bitcoin, Solana ve Ethereum Yorumları!

ABD merkezli kripto borsası Kraken tarafından yakın zamanda yayınlanan bir araştırma raporu geçen ay kripto pazarında gerçekleşen en önemli olayların bir özetini sunuyor. Bitcoin, Ethereum ve Solana için fiyat analizi şimdi Kriptokoin.com’da.

Kraken’in raporunda BTC ve ETH

Bitcoin için rapor şu ifadelere yer veriyor: “BTC’nin nerede ve ne zaman bir piyasa döngüsünün zirvesine ulaşabileceğine dair bir bilgi olmasa da, tahmin için BTC’nin üst Bollinger bandına ve 1 aylık RSI’ya bakılabilir. Tarihsel olarak, BTC’nin döngü zirveleri, BTC’nin hem üst Bollinger bandına hem de 1 aylık Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) 96 okumasına ulaşmasıyla aynı zamana denk geldi. Ay sonu itibariyle, teknik bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor.”

Ethereum için ise ifadeler şu şekilde: “ETH’nin bir sonraki test etmek isteyebileceği büyük direnç seviyesi kabaca 6.500 dolar. ETH Ekim’i 4.200 dolarda bitirirken, söz konusu direnç seviyesinin testi %50’lik bir kazanç anlamına geliyor. ETH’nin geçen zamana göre daha küçük bir pazar payına sahip olduğu ve emsallerine kıyasla nispeten daha zayıf bir momentuma sahip olabileceği söylenebilir.”

Solana (SOL)

Solana için raporda: “Piyasa değerine göre ilk 5 kripto varlığın arasına girdikten sonra SOL, yeni ve mevcut piyasa katılımcılarından, özellikle de kurumlardan giderek daha fazla ilgi görmeye devam etti. SOL, üçüncü ‘fiyat keşfi’ dalgası olarak kabul edilebilecek şeyde kalmaya devam ederken, SOL’un yeni yıla anlamlı bir şekilde daha yükseğe tırmanarak gireceği söylenebilir.1 haftalık grafiğe bakıldığında, SOL’un yaklaşık 18 aylık genişleyen yükselen kama desen oluşumunun üst bandını test etmek için iyi konumlandırılmış göründüğünü göreceksiniz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu