Kripto Paralar

Ripple Kâhini, Bu 5 Altcoin’e Dikkat Çekti: Balinalar Biriktiriyor!

Yaygın olarak takip edilen ve XRP’ye yönelik tahminleriyle “Ripple kâhini” olarak da adlandırılan bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine yönelik büyük fiyat hareketini takiben beş altcoin’de yükselişe geçti.

İşte Ripple kâhininin altcoin tavsiyeleri

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin 0.20 dolar ve üzerine yaklaşmadan önce 0.16 dolara geri çekileceğini, bu yılın Mart ayında ise XRP’de bir düzeltme ve ardından yükseliş yaşayacağını doğru bir şekilde tahmin etti.  XRP, söz konusu dönemde 0.5 dolardan 2 dolara kadar yükseldi. Trader, şimdi ise, balinaların, Curve Finance’e destek veren Convex Finance tokenı CVX’ten biriktirdiğini söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Profesyonellerden CVX başına 21.53 dolarlık fiyatla başka bir milyon dolarlık CVX alımı geldi. Evet, hala erkencisin.

Ayrıca Credible, Ripple’ın ABD’deki menkul kıymetler düzenleyicileriyle yasal savaşına rağmen XRP’nin güçlü göründüğünü söylüyor. XRP’nin tarihi bir direnç seviyesini desteğe dönüştürmesini ve büyük bir rallinin önünü açmasını bekliyor. Trader, “Bu grafiğin ne kadar harika göründüğünü anlayamıyorum. Teknik bir bakış açısından, bir analistin bu grafik için nesnel olarak aşağı yönlü bir durum ortaya koyabileceğini görmekte zorlanıyorum,” dedi ve aşağıdaki grafiğe dikkat çekti:

Analistten ETH, BTC, HBAR ve SOL tahmini

Analist, Ethereum’un (ETH), Bitcoin’in son rekor kıran yükselişinin ayak izlerini takip ederek yeni zirvelere ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Hedera Hashgraph’a (HBAR) gelince, Credible Crypto, varlığın 0,47 dolar seviyesinde kalan bir engeli aşması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini söylüyor.

Analist, Solana’nın (SOL) da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağına inanıyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan trader, “TURUNCU bölgenin çok daha büyük bir düşüşten önceki son savunma hattı olduğuna dikkat edin. Bu seviye tuttu, BTC direnci kırdı ve düşüş senaryosu geçersiz kılındı. Sadece SOL’de değil, diğer birçok alternatifte de tüm zamanların en yüksek seviyesine hazırlanın.”

Trader, yükselişteki kripto piyasasının diğer altcoin’lerde fiyat artışını sağlayacağını ekliyor, ancak BTC’nin kısa vadede piyasadan daha iyi performans gösterebileceği konusunda uyarıyor. Bunun ise altcoin’lerde “tam boğa anlamına geldiğini” söylüyor. “Evet, başlangıçta BTC dikkatleri üzerine çekecek, ancak altcoin’ler yakında kendi büyük rallileriyle BTC’yi takip edecek,” diyerek analizini sonlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu