Kripto Paralar

Ripple Kâhini: XRP 10 Doları Görecek! Pekala Ne Vakit?

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple (XRP)’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ve Ethereum’a (ETH) olan talebin sağlıklı göründüğünü söylüyor.

Credible’nin XRP tahmini: 10 dolar

Credible takma isimli Twitter analisti, XRP‘nin Mart ayında yaklaşık 0.30 dolardan 2021 yılının en yüksek seviyesi olan 1.96 dolara yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini yansıttığını söylüyor:

Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna görüntüleri, daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısıdır. 1. Konsolidasyon genişlemeden önce gelir. 2. Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur.

Analiste göre Ripple fiyatı 3.84 dolara ulaşabilir

Ripple (XRP) senaryoyu takip ederse, Credible, takip eden fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto para birimini ATH seviyesi olan 3.84 dolara geri götürebileceğini tahmin ediyor. Analist ayrıca, daha yüksek seviyelerin kademeli kazanılacağını söylüyor:

10 dolar ve üzerine geçiş, genişlemenin sonraki ayağında gerçekleşmeyecek. Sonraki adımlar bizi yeni ATH’ye yaklaştıracak/belki biraz geçecektir. Bunu takip eden daha fazla konsolidasyon/genişleme dönemi olacak.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Credible, XRP’nin bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini ve mevcut değeri olan 1,09 dolardan en az %800’lük bir yukarı potansiyele işaret ettiğini ekliyor:

Bu döngünün 10 doların üzerinde olmasını bekliyorum – ne kadar süreceğinden emin değilim, ideal olarak 20-30 dolar arasında.

Credible, Ethereum grafiği için iyimser olduğunu söyledi

Ethereum’a (ETH) bakıldığında Credible, alıcıların önemli destek seviyelerine her ulaştığında önde gelen akıllı sözleşme platformunu almak için hızlı olduklarını söylüyor:

Geri kazanımımızı sürdürdüğümüz için burada ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli talep alanlarına düşüşler hızla satın alınıyor. Yeni ATH’ye uçmaya devam edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu