Kripto Paralar

Ripple Kâhini XRP, BTC İddiası ile Yükselecek Altcoin’leri Paylaştı!

Popüler kripto stratejisti Credible Crypto, Ripple (XRP) için tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolu belirlemek adına çok önemli bir direnç alanını vurguluyor. Ayrıca analist, BTC tahmini ve ralli beklediği 2 altcoin’i de paylaşıyor.

Credible Crypto: Ripple için kesinlikle yeni ATH’yi hedeflemeye başlayacağız

Analist Credible Crypto, 263.300 takipçiyle Ripple tahminlerini paylaşıyor. Analist XRP’de yeni ATH bekliyor. Credible Crypto konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

HTF’de 1,70 doları geçmeyi başardığımızda, kesinlikle yeni ATH’yi hedeflemeye başlayacağız… Burada bu bölgenin genel olarak neden bu kadar önemli olduğunu görebilirsiniz.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible’ın grafiğine göre, 1,50 – 1,70 dolar arasındaki alan, Mayıs ayında kırılma noktasıydı ve bu, Temmuz ayında dibe vurana kadar yedinci en büyük kripto para için çok aylı bir ayı trendini ateşledi.

Credible Crypto: Bitcoin önce dipleri almaya karar verdi

Bitcoin’e bakıldığında Credible, BTC’nin 62.000 dolar civarında desteği yeniden test ettikten sonra kısa vadeli bir sıçrama için hazır olduğunu söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

BTC önce dipleri almaya karar verdi. Şimdi 66.000 dolara doğru geri çalıştıralım = şimdi. BTC burada yerel olarak daha düşük bir dip sağlarken, çoğu altcoin’in bunu YAPMADIĞINI unutmayın. Bu iyiye işaret.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Bu altcoin projesinde yükseliş bekliyorum!

8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında Credible, rallinin yetersiz kalacağını ve BTC’nin kısa vadede geri çekileceğini doğru tahmin etti. Kripto stratejisti, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’a (HBAR) da bakıyor. Credible’a göre, HBAR kritik bir seviyenin üzerine çıktıktan sonra yükselişe geçiyor. Credible Crypto konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bayanlar, baylar ve HBAR’cılar, aşağıda bahsettiğim arz bölgesinin üzerinde ilk onaylanmış günlük kapanışımızı aldık (0,42 dolar). Kemer bağlayın. Sabrınız cömertçe ödüllendirilmek üzere…

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Şimdi altcoin düzeltmesinin çoğu bitti…

Analist, son genel düzeltmeye rağmen çoğu altcoin’in yükselişe geçtiğini söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Dezavantajı mevcut seviyelerde sınırlı. Altcoin’lerin çoğu büyük darbeler aldı, ancak nihayetinde kilit kırılma seviyelerini yeniden test ediyorlardı ve yükseliş yapılarını koruyarak arkalarında uzun tasfiye fitilleri bıraktılar. Bu sadece bir sarsıntıydı ve bence hasarın çoğu yapıldı.

İşte Ripple Kâhini Credible Crypto’nun başarılı öngörüleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bu yılın Mart ayında Credible Crypto,   sağlıklı bir düzeltmeye katlandıktan sonra XRP fiyatının büyük bir yükselişe geçeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. 

O sırada, kripto para birimi 0,5 dolara yakın işlem görüyordu ve ayın ilerleyen zamanlarında Nisan ayına kadar 2 dolara yaklaşmaya başladı. Analist, Haziran ayında Bitcoin’in dik bir düzeltme yapmadan önce 50.000 doların üzerine çıkacağını da doğru bir şekilde tahmin etti. 8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında analist, rallinin yetersiz kalacağını ve BTC’nin kısa vadede geri çekileceğini söyledi ve doğru tahmin etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu