Kripto Paralar

Ripple Kâhini: XRP’nin Bu Dorukları Görmesini Bekliyorum!

Tanınmış kripto para analisti, Ripple (XRP)’ın devasa bir çıkış yapması için beklenen zamanın dolmuş olduğu görüşünü savundu. Kriptokoin.com olarak şimdi haberin ayrıntılarına eğiliyoruz.

Ripple (XRP) yeniden bir ralliye mi başlıyor?

Tanınmış kripto para analisti Credible Crypto, XRP için tahminini yeniden gündeme taşıdı ve kripto para biriminin fiyat grafiğine dayanarak yakın gelecekte büyük bir çıkış yapacağına inandığını açıkladı. Credible Crypto sosyal medyada 250.000’den fazla takipçisiyle XRP’nin fiyat yapısının, Coinbase‘de listelendikten sonra %200’ün üzerinde yükselen veri paylaşım protokolü OriginTrail’in yerel tokenine çok benzer olduğunu gösteren grafikler paylaştı.

Credible Crypto, XRP’nin fiyatının benzer şekilde hareket etmesini ve potansiyel olarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.4 doların üzerine çıkmasını bekliyor. Analist aylardır kripto para birimi konusunda iyimser. Haziran ayında Credible Crypto, Bitcoin (BTC)’ye karşı işlem yaparken XRP fiyatının muhtemelen dibe yakın olduğunu tahmin etti ve yakın gelecekte amiral gemisi kripto para biriminden daha iyi performans göstereceğini ileri sürdü.kolay

Ağustos ayında, analist, XRP fiyatının bu döngüden sonra 20 ila 30 dolar arasında işlem görmesini beklediğini açıkladı. Tahmini, XRP’nin 2017 rallisinde 3 dolar işaretinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı ani %1.000 artışına dayanıyordu. Credible Crypto ayrıca Ethereum’un BTC’ye karşı son kırılmasına da baktı ve kripto para biriminin bir sonraki ayağının yeni bir altcoin sezonunu başlatacağını öne sürdü. Credible Crypto, Bitcoin’in hakimiyetinin veya kripto pazarındaki payının şimdilik zirveye ulaşmış olabileceğini düşündüğünü ve bunun da altcoinlerin yakın gelecekte BTC’den daha iyi performans göstereceği anlamına geleceğini belirtti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu