Kripto Paralar

Ripple’dan Bu 5 Altcoin’i İçeren Kıymetli Atılım: Akıllı Para Geliyor!

Ripple, müşterilerin Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic (ETC) almalarını, satmalarını ve elde tutmalarını sağlayacak işletmeler için bir çözümü piyasaya sürmeyi amaçlıyor. Bu hizmetin adı Liquidity Hub olacak.

Ripple, 2022’de Liquidity Hub’ı başlatma planlarını duyurdu

Ripple’ın duyurusuna göre ana akım kripto, finansal kurumların katılımını gerektirir. Dijital varlıkların tüketici ticareti yoluyla likiditeyi destekleyen birçok borsa varken, gerçek dünya-kripto bağlantısı, kurumsal katılım olmadan zorlanacaktır. Kullanıcıların kripto, tokenize edilmiş varlıklar ve transfer değeri kullanmasını gerektiren projelerin sayısındaki artışla birlikte, Ripple’ın yeni çözümü, kurumlar ve işletmeler için dijital varlıklara sorunsuz ve uygun fiyatlı erişim sağlamak için likidite sağlamanın anahtarıdır.

Ripple bunu “önce kripto” yaklaşımı olarak kabul ediyor ve finansal kurumlara anahtar teslimi bir çözüm sunuyor. Liquidity Hub, BTC, ETH, ETC, LTC ve XRP’yi piyasa yapıcılardan, borsalardan ve OTC masalarından optimize edilmiş fiyatlarla tedarik etmek için akıllı sipariş yönlendirmesinden yararlanacak. Vurgu, kripto platformlarında müşterilere sunulan “mümkün olan en iyi fiyatlar” üzerinde. Likidite Merkezi, uzun ve kaynak ağırlıklı entegrasyonların zorluğunun üstesinden gelir ve ön finansman gereksinimlerini ortadan kaldırarak işletme için işletme sermayesini serbest bırakır. RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla şunları söyledi:

Kolay ve verimli likidite yönetimi ihtiyacını çok iyi biliyoruz. Kripto ve finans kurumları DNA’mıza gömülüdür. Bu nedenle, kripto öncelikli bir dünyaya hazırlanırken müşterilerimizin, finansal kurumlarla kendi kapsamlı çalışmalarımızı güçlendiren kripto varlıkları satın almak, satmak ve tutmak için aynı güvenilir tek noktadan erişim sağlamak istemeleri çok mantıklı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu