Kripto Paralar

Sanctor Capital, Bu GameFi Altcoin’ine Onmilyonluk Yatırım Yaptı!

Blockchain yatırım firması Sanctor Capital, kısa süre önce Project Rainicorn’a stratejik bir yatırım yaptı. Bu hamle, The Lords of Light adlı çok beklenen oyna-kazan oyununun devam eden gelişimini desteklemek içindir. GameFi altcoin RAINI ve 20 milyon dolarlık yatırımın ayrıntılarına içeriğin devamında ulaşabilirsiniz…

GameFi altcoin projesi Rainicorn (RAINI) nedir?

Rainicorn, sahiplerinin, yerleşik ve gelişmekte olan sanatçılar tarafından oluşturulan sınırlı sayıda NFT’leri ve ticaret kartlarını basmasına (minting) olanak tanıyan deflasyonist bir NFT farming token’idir. Ayrıca, bir kart oyunu yolda ve NFT öğelerinin fiziksel olarak yerine getirilmesi platformun önemli bir parçası olacak. Platform geliri, kısmen Ethereum Blockchain ile akıllı sözleşme etkileşimlerinden kaynaklanan ücretleri dengelemek için kullanılacak ve token’leri geri satın almak ve yakmak için başka bir bileşene başvurulacak. Böylece, fiyat üzerinde yukarı yönlü bir baskı oluşması bekleniyor.

RAINI, şu anda 0.1738 dolardan işlem görüyor ve 82,175,100 dolar piyasa değerine sahip. Sanctor Capital yatırımının ayrıntılarıyla devam edelim…

Sanctor açılış fonu için 20 milyon dolar topladı

Sermaye, DeFi, GameFi ve cross-chain altyapı geliştirme gibi projeler için ayrılıyor. GameFi altcoin projesi Raini, NFT’leri DeFi konseptlerine entegre eden çok sayıda yenilikçi hibrit ürünü birleştirmek için akıllı bir yaklaşım geliştirdi. Sonuç olarak, daha sonra yalnızca bir stake modeli aracılığıyla erişilebilen tek bir ağda paketlenecek. “Rainiverse” olarak adlandırılan bu ekosistem, The Lords of Light’ın az önce 2.000 kart paketini ve ünlü bir oyna-kazan teşvik tasarımını içeriyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Sanctor’un stratejik yatırımı, finansmana yönelik kapsamlı bir yaklaşım ve Turbo programında bir yer gerektiriyor. Bu program, Web3 yenilikçilerine hızlı büyüme ve gelişmeyi görmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlamayı amaçlamaktadır. Bu araçlar pazarlama, ağ oluşturma, dağıtım ve geliştirme yardımını kapsar. Bir Sanctor Ortağı Ilya Abugov ortaklığa dair şunları söylüyor:

Rainiverse, sanat ve oyunları topluluk odaklı heyecan verici bir şekilde birleştirdi. Onların küratörlüğünü yaptığı sanat platformu, abartısız bir kripto hedefi haline geldi ve The Lords of Light oyunu, çoğumuzun büyüdüğü kart oyunu konseptlerine yeni kripto hayatı aşılamayı vaat ediyor. Raini bir sanat platformundan daha fazlası, bir oyun platformundan daha fazlası ve bu sadece başlangıç.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu