Kripto Paralar

SHIB de Var! İşte Binance Tahtasında Yükselen 15 Altcoin

CryptoDiffer istatistikleri, İlk sıralarda Binance Coin (BNB) ve Shiba Inu’nun (SHIB) yer aldığı Binance borsasında en fazla aranan 15 altcoin projesinin listesini oraya koyuyor.

Binance platformunda en çok aranan 15 altcoin projesi

Verilere göre 15 Kasım 2021 itibariyle Binance platformunda trend olan ilk 15 kripto para arasında en fazla aramayı BNB kaydediyor. Ayrıca SHIB ikinci sırada yer alarak köpek temalı meme token’leri parasına olan ilginin ortaya çıktığını gösteriyor. Dahası, Binance’in ticaret hacmi hakimiyeti, platformun yerel token’i olan BNB’nin %64’ünün borsada alınıp satıldığını gösterirken, SHIB’nin %44’ü Coinbase gibi diğer büyük ticaret platformlarında yapılıyor. Sadece 24 saat içinde 870 milyon dolarlık giriş alan SHIB, Kraken gibi diğer büyük borsalarda da listelenmeye hazırlanıyor.

Dereceye giren diğer kriptolar

Kriptokoin.com olarak paylaştığımız CryptoDiffer verilerine göre Loopring (LRC) üçüncü sırada yer alırken, kripto devleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) da sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada ilk beşi oluşturuyor. Aramalara göre Binance’de trend olan ilk 15 kripto para arasında başka bir yerde, yine ATH seviyelerine tırmanan Solana (SOL) dokuzuncu sırada ilk ona girerken, son Parachain açık artırması tokenin yükselmesine yardımcı olan Polkadot (DOT) 12’inci sırada yer alıyor. Son olarak, geçtiğimiz günlerde fiyat artışı yaşayan metaverse token’i Decentraland (MANA), kripto paralara artan ilginin ardından sekinci sıraya yerleşiyor. MANA, Metaverse’e bağlı olup, 3D ortamları, sanal manzaraları ve sanal gerçeklikleri NFT’ler, dApp’ler ve akıllı sözleşmeleri kullanan sürükleyici bir sosyal paylaşım platformu sağlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu