Kripto Paralar

SHIB de Var: Toplumsal Medya Patlaması Yaşayan 5 Coin Açıklandı!

Bu hafta sonu sosyal hakimiyeti yüksek 5 Altcoin, SHIB, ETH, CAKE, DOGE ve SAFEMOON olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para birimlerini çevreleyen sosyal aktivite, genellikle piyasa fiyatlarını değiştirebilir. Bitcoin genellikle baskın konuşma konusu olmaya devam ederken, diğer bazı kripto para birimleri de güçlü sosyal etkileşimlerin konusu olabiliyor. İlginç bir şekilde, Ethereum ikinci sırada değil ve Binance Coin ilk 20’ye bile girmiyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu (SHIB) sosyal hâkimiyette ikinci

SHIB: Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp, kısa bir dinlenme aşamasına ulaştıktan sonra, Shiba Inu bir kez daha iyileşme yolunda. Son 24 saatte yaklaşık %14’lük bir fiyat artışı, birçok insanın sosyal medya platformları üzerinden konuşmasına neden oluyor. Ek olarak, proje sosyal hakimiyet cephesinde sadece Bitcoin’den sonra ikinci sırada yer alıyor. LunarCRUSH tarafından izlenen tüm kripto tartışmalarının yaklaşık %12’si, oldukça etkileyici olan SHIB ve Shiba Inu ile ilgili.

ETH: Ethereum’un sosyal hakimiyette Bitcoin’e çok daha yakın olması beklenir, ancak tam tersi gerçekleşti. Ethereum, Shiba Inu’ya zemin kaybetti ve tüm sosyal tartışmaların sadece %5.6’sını oluşturuyor. Oldukça yakında 5.000 dolara ulaşmaya hazır görünen bir para birimi için biraz şaşırtıcı. Ethereum, sosyal katılım için SHIB’den daha iyi performans gösteriyor ancak sosyal hacim cephesinde yetersiz kalıyor.

PancakeSwap (CAKE): Sıralamada Binance Coin’i dördüncü sırada görmek yerine PancakeSwap’ı görüyoruz. Binance Akıllı Zincirindeki en büyük işlem platformu, traderlar ve spekülatörler için her zaman ilgi kaynağı olacaktır. Ayrıca PancakeSwap’ın sosyal hakimiyeti (%3.466) etkileyici, çünkü projenin Dogecoin ve SafeMoon’un önünde kalmasını sağlıyor.

DOGE listede yer buluyor

Dogecoin (DOGE): Tüm zamanların en yüksek Dogecoin fiyatını beklemek durumu hala sona ermiş değil. DOGE, bu yılın başlarında sert bir yükseliş gösterdiğinden beri bu numarayı tekrarlayamadı. Mevcut duygu, yeni bir boğa koşusunun da bir gecede olmayacağını gösteriyor. Buna rağmen, Dogecoin, esas olarak 200 milyonun üzerinde sosyal katılım sayesinde, %3.16’lık bir sosyal hakimiyeti elinde tutuyor.

 SAFEMOON: SafeMoon hakkındaki görüş ayrılıkları olsa da, para birimi dikkat çekmeye devam ediyor. Ayrıca, piyasaların çoğu küçük düşüş baskısından muzdaripken, o hala yeşilde. Tabii ki, bu son durum bir her an değişebilir, ancak şimdilik, % 2,657’lik sosyal baskınlık SAFEMOON‘un fiyat seviyesini korumasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu