Kripto Paralar

SHIB, DOGE Değil: Tanınan Borsa, Bu Göğüs Coin’i Listeliyor!

Londra Menkul Kıymetler Borsası Group’un LSDEG Teknolojisi tarafından desteklenen kripto para borsası AAX, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi diğer kripto paralara rakip olan bir kripto para birimi olan Binance Smart Chain tabanlı Baby Doge’u (BABYDOGE) listelemeye hazır olduğunu açıkladı. Kriptokoin.com olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz…

AAX, DOGE rakibi BABYDOGE’u listeliyor

Borsa tarafından yayınlanan bir duyuruya göre, BABYDOGE için para yatırma işlemleri 17 Kasım saat TSİ 12:00’de başladı, para çekme işlemleri ise 18 Kasım’da açılacak. Platformda alım satım 19 Kasım’da başlayacak. Kripto para birimi yalnızca Tether’in USDT stablecoin’ine karşı işlem görecek ve AAX’in fiyat ekranındaki mevcut 8 ondalık basamak limiti nedeniyle, kullanıcılar 1,00 BABYDOGE tokenına eşit miktardaki BABYDOGE’u görecekler.

Baby Doge, “yeni geliştirilmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babasını etkilemek isteyen” Dogecoin çevrimiçi topluluğunun hayranları tarafından oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Mümkün olduğu kadar çok köpeği kurtarma misyonuyla başlatıldı ve bu yılın başlarında, NASCAR’da boy göstermesinin ardından ilk fiyat artışını gördü.

Kripto para birimi, zamanla daha kıt hale gelmek üzere tasarlandığından “hiper deflasyonist”tir. Baby Doge sahipleri, ağındaki her işlemde yüzde 10’luk bir paya sahip olduğundan, bunun yüzde 5’i token sahipleri arasında dağıtıldığından ve yarısı likiditesine eklendiğinden; otomatik olarak daha fazla token alırlar. Twitter hesabına göre BabyDoge’un 920,00’den fazla token sahibi var. Kripto para birimi, kullanıcıların varlıkları Ethereum Blockchain’i ile değiştirmelerine izin verecek olan Ethereum köprüsünü bu hafta içinde başlatacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu