Kripto Paralar

SHIB Durmuyor: Milyarder Dayanaklı Borsada Uzunluk Gösteriyor!

PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel tarafından desteklenen Avusturyalı bir kripto para ticaret platformu olan Bitpanda, Perşembe günü yaptığı açıklamalarda, Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi için bir euro ticaret çifti eklediğini duyurdu.

SHIB/EUR 19 Kasım’da işlemlere açılacak

Shiba Inu sahipleri, Dogecoin rakibini Binance, Coinbase ve Bitvavo’da SHIB/EUR çiftinde takas edebilecekler. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Kasım ayında Coinbase Pro Shiba Inu için yeni fiat ticaret çiftlerini listelemişti. Şimdi, 4,1 milyar dolar değerinde olan Bitpanda, ilk olarak Ekim ayının başlarında, kripto para biriminin geçen ay gerçekleşen devasa rallisinden önce gelen ikinci en büyük meme coin için ek çiftler ekliyor. Viyana merkezli firma, kripto dışında, müşterilerinin değerli metallere, hisse senetlerine ve borsada işlem gören fonlara (ETF’ler) yatırım yapmasına da izin veriyor. eToro ve Revolut ile yoğun rekabet ediyor.

Artan benimsenme oranları ve düşen fiyatlar

Bu hafta Shiba Inu, anahtarsız kripto para cüzdanı ZenGo ve ödeme işlemcisi CoinGate tarafından da entegre edildi. Artan benimsenmeye rağmen, meme coin, son 24 saat içinde %8’den fazla düşüşle büyük altcoin projeleri arasında en geride kalanlardan biri oldu. Yazım sırasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE), sırasıyla %8.71, %12.41 ve %13.62 haftalık kayıplara ulaşırken, Shiba Inu (SHIB), %8.80 günlük ve %21.29 haftalık düşüşlerle 11’inci sırada 0.00004386 dolardan işlem görüyor. Bu arada, AVAX ve SHIB’in arasında sadece 2 milyar dolar piyasa değeri farkı kaldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu