Kripto Paralar

SHIB Yatırımcılarına Büyük Müjde Gelebilir: Anketlere Eklendi!

Önde gelen bir Shiba Inu (SHIB) Twitter hesabı olan @ShibalnuNews tarafından paylaşılan son tweet’e göre Robinhood platformu, alım satım varlıkları listesine “Dogecoin katili”ni eklemeyi düşünüyor olabilir.

Robinhood, kullanıcılara Shiba Inu’yu (SHIB) sordu

Bir Twitter kullanıcısı, kendisine e-postayla gönderilen bir anketin ekran görüntüsünü paylaştı. @ShibalnuNews, Robinhood’un müşterilerinin kripto ile ilgili tercihleri ​​hakkında bir pazar araştırması yaptığına inanıyor. Anket, kullanıcıların son üç ay içinde listedeki kriptolardan herhangi birini satın alıp almadığını soruyor. Bu listede Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve ayrıca meme coin’ler Dogecoin (DOGE) ile Shiba Inu (SHIB) yer alıyor.

Son Dakika Haberleri: Robinhood, kullanıcılarının seçmesi için bu anketi e-posta ile gönderiyor. Seçilecek cevaplardan biri olarak Shiba Inu da bulunuyor. Açıkça müşterilerinin ne istediği konusunda piyasa araştırması yapıyorlar.

Shiba Inu topluluğu, Robinhood’un SHIB fiyatını en az 0,01 dolara çıkaracağını umarak yakında SHIB’ı listelemesini bekliyor. Bu haftanın başlarında Kriptokoin.com olarak, meme coin’in Robinhood’un rakibi Public tarafından listelendiğini bildirdik. Bundan önce meme coin, ZebPay (Hindistan’daki en eski kripto borsası) ve BtcTurk (Türkiye’deki en büyük ve en eski dijital borsa) tarafından listelenmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu