Kripto Paralar

Shiba Coin Durdurulamıyor: SHIB Bir Dev Borsaya Daha Girdi!

Robinhood’un rakibi Shiba Inu‘yu listeliyor. Shiba coin artık çevrimiçi aracılık platformu TastyWorks’te mevcut. Chicago merkezli fintech girişimi Tastytrade’in aracılık kolu olan TastyWorks, Cuma günü yaptığı duyuruya göre Shiba Inu kripto para birimini ekledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Shiba coin yeni bir borsada

Robinhood’un rakibi, Şubat ayı başlarında platformunda kripto para işlemleri başlattı. CEO Scott Sheridan, hareketin kripto varlıklarına artan müşteri ilgisinden kaynaklandığını iddia etti. TastyWorks kullanıcıları başlangıçtan itibaren dört kripto para birimi ile yapabildiler: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin. Ocak ayında, aracı kurumun ana şirketi İngiliz çevrimiçi işlem sağlayıcısı IG Group tarafından 1 milyar dolara satın alındı.

 Alınan bilgilere göre, bir başka Robinhood rakibi olan Public.com, Ekim ayında Shiba Inu’yu listeledi. Bu haftanın başlarında, Kanada’nın önde gelen çevrimiçi işlem uygulaması da en popüler kripto para birimini ekledi. Zirvesinden %50 düştükten sonra, Shiba Inu bir kez daha yükselişte. CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde meme parası fiyatı %15’ten fazla arttı. Shiba Inu tokeninin kripto alanında giderek daha popüler hale gelmesiyle birlikte, kısa vadeli SHIB sahiplerinin sayısı kademeli olarak artıyor. Eylül ayında, SHIB sahiplerinin çoğunluğu 1-12 ay boyunca tokenlere sahipken, Ekim ayında orta vadeli sahiplerinin sayısı daha önce %85 iken %60’a düştü. Varlık sahiplerinin çoğunluğu, uzun vadeli elde tutmak yerine kısa vadeli karı tercih eden bireysel traderlar olduğunda, piyasa çok geçmeden daha fazla oynaklığın ortaya çıkmasını beklemelidir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu