Kripto Paralar

Shiba Inu (SHIB) Varsayımı: Sıradaki Gaye Şaşırtıyor!

 Çok keskin bir düzeltmeden sonra, Shiba Inu kuvvetle sıçradı ve kayıpların çoğunu geri aldı. Ancak, kutlamak için çok erken. Shiba Inu, geçen haftaki kayıpların çoğunu, dün önemli bir fiyat dalgalanmasında %50’lik bir ralli ile geri aldı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu (SHIB)’da ayılar mı boğalar mı hakim?

Bu yazının yazıldığı sırada SHIB hala 0,000063 dolardan kilit direncin üzerine çıkmaya çalışıyordu. Bunun üzerinde kapanma başarısızlığı, düşük seviyeyi teyit edecek ve bu da muhtemelen ayıların fiyatı tekrar kontrol altına almasına yol açacaktır. Fiyat şu anda 0.000055 dolar destek seviyesinin oldukça üzerinde duruyor, ancak bunun altında bir başka kırılma, ayıları SHIB’yi aşağı itmeye teşvik edecek.

SHIB fiyatının teknik göstergelerine gelince; Güçlü hacim, SHIB’yi mavi üçgene geri getirdi ve şimdi mücadele, içindeki fiyatı korumak ve bir kırılma girişiminde bulunmak. 4 saatlik zaman diliminde 30 puanın altına düştükten sonra RSI hızla toparlandı ve şu anda daha yükseğe çıkıyor. Ancak günlük zaman diliminde RSI daha düşük seviyelere çıkıyor. Bu, boğalar için adım atmaları gereken önemli bir uyarı, aksi takdirde ayılar tekrar görünebilir. Günlük zaman dilimindeki MACD düşüş eğiliminde. Bu son ralli SHIB sahiplerine umut veriyor, ancak boğaların fiyatı yükseltmeye devam etmesi gerekiyor. Mevcut fiyat seviyesinde boğalar ve ayılar arasındaki savaş, kalan ay için SHIB’nin kaderini belirleyecek. Bu, SHIB için belirleyici bir an ve bir kazanan olana kadar, SHIB’nin fiyatının destek ve direnç arasında gidip gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu